Koupelnu lze vybavit levně a efektně

Zařizujete koupelnu a máte omezený rozpočet? Koupelna může být krásná, vkusně vybavená a funkční, a přitom nezruinuje váš rodinný rozpočet. Poradíme vám, jak vybavit koupelnu levně a přitom efektně.

Vyberte kvalitní materiál za příznivou cenu

Důležitou součástí koupelny je nejen sanita, ale také koupelnový nábytek. Na trhu je k dostání obrovské množství koupelnových sestav v různých cenových relacích, stačí se jen správně orientovat a můžete pořídit kvalitní levný nábytek. Výhodou koupelnových sestav je jejich variabilita, kombinovatelost a dostatek prostor pro uložení kosmetiky a ručníků. Koupelna je místem s vysokou vlhkostí, proto se zaměřte na správný výběr materiálů s vhodnou povrchovou úpravou. V poslední době narůstá obliba závěsných koupelnových skříněk, které nejenže působí velmi elegantně, ale navíc jsou velmi praktické. Dají se zavěsit do libovolné výšky a velmi snadno se pod nimi uklízí.

Nábytek-Elegance.cz: Koupelnový nábytek RENDY - šedá

Šedo-bílá kombinace je velmi trendy, sestava má dostatek uzavíratelných úložných prostor, zaujme výraznými úchyty a zaoblenými křivkami.

Trendy v současných koupelnách

Trendem jsou moderní povrchy v přírodních odstínech jako je béžová, šedá či bílá. Pozadu nezůstává ani černá a bronzová barva. Prim hrají velkoformátové dlažby a obklady s minimem viditelných spár. Často se objevují i doplňkové mozaiky, které prostor koupelny příjemně ozvláštní a zútulní. Populární jsou i betonové stěrky. 

Nábytek-Elegance.cz: Koupelnový nábytek EMA-bílá LTD lamino/MDF folie

Oblíbená hnědo-bílá kombinace skříněk ( korpus wenge, dvířka bílé lamino) působí elegantně a nadčasově.

Velikost koupelny

Velikost koupelny je limitujícím faktorem při výběru koupelnového vybavení. Malý prostor koupelny vyžaduje chytré řešení, neboť zde bojujete o každý centimetr. Ideální volbou pro malé koupelny tak bývá sprchový kout. Pokud jde o barvy, vybírejte co nejsvětlejší, opticky prostor zvětšují, stejně jako důmyslné použití zrcadel a různých typů osvětlení.

Koupelnové doplňky

Jsou pomyslnou třešničkou na dortu. Volbu koupelnových doplňků nepodceňujte, jejich správným výběrem můžete i obyčejnou koupelnu povýšit na luxusně vyhlížející wellness oázu vašeho bytu.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS