Tipy na vánoční dekorace

Nastal adventní čas a s ním i výzdoba našich domovů pro časy sváteční. Máme pro vás zajímavé tipy, jak si vytvořit příjemnou vánoční atmosféru.

Každoroční dilema, kdy koupit vánoční stromek, zda použít čerstvý nebo umělý? Máme řešení. Umělý zasněžený vánoční stromek si nazdobíte s předstihem a bez obav, že vám do Vánoc nevydrží a opadá. A příští rok ho opět vystavíte v celé jeho kráse.

Praktický adventní podnos se čtyřmi nástavci na svíčky lze dozdobit drobnými dekoracemi. Letos to mohou být stříbřité tóny, příští rok třeba červené.

Skvělou ozdobou na stromek, přívěskem na dárek nebo dekorací na stůl jsou třpytivá písmenka HAPPY GIFT. K dostání jsou všechny písmenka od A do Z, navíc i s motivem srdce.
 

Svítící sněhová LED koule navodí na svátečně prostřeném stole jedinečnou atmosféru.  

Základem této dekorace je zasněžený WINTERGREEN kmen. K dostání ve třech velikostech, uzpůsobený pro aranžování různých větviček. Instalace je velmi snadná díky měkké vnitřní hmotě. Vhodné pro vnitřní či chráněné venkovní dekorace. Výborným doplňkem jsou umělé sněhové koule WINTERGREEN či krystaly MONBIJOU.

Stylové dekorativní LED osvětlení je ideální zejména k venkovnímu použití v zimním období, svítící rampouchy krásně rozzáří váš dům či zahradu. Řetěz obsahuje 10 kusů rampouchů po 4 LED diodách, nabízí 8 světelných režimů - svícení, blikání, stékající efekt a poté různé časové intervaly blikání.  

Decentní vánoční osvětlení do okna s motivem něžných hvězdiček navodí klid a harmonii, kdykoliv se podíváte z okna. Skvělá volba pro každý typ domu, osvětlení je dlouhlé 1.2m a je pod bezpečným napětím 24V. Délka přívodního kabelu je 3m. 

 

Borová LED šiška v bílém provedení je výbornou vánoční dekorací, která oživí každé sváteční aranžmá. 

 

Elegantní svíčka mandlové barvy je vyrobena z pravého vosku, osazená LED diodou. Nevydává žádné teplo a září příjemným bílým světlem, jenž věrohodně napodobuje hořící plamínek. Krabička na baterie je umístěna na spodu válce, u každé voskové LED svíčky je vestavěn časový spínač. Už nikdy víc strach z nesfouknuté svíce.

Nápaditá dekorace pro vnitřní i venkovní použití, a to nejen v době vánočních svátků. Kužel je vysoký 90 cm a najdete na něm 60 ks teplých bílých LED světel, které se vyznačují dlouhou životností a nízkou spotřebou energie. 

 

Kam dál?

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS