Benlemi.cz Opava

BeeDesign Závěsné svítidlo Single rope Dřevo: Dub, Barva lana: Černé, Délka lana: 2m

Závěsné svítidlo SingleROPE\n

Závěsné svítidlo na textilním kabelu získává díky nové metodě oplétání elektrického kabelu nový charakter. Tenký barevný kabel byl nahrazen hrubým zkrouceným provazem, který komplexně mění celkový dojem ze závěsného svítidla SingleROPE.

\n

Kombinace přírodních materiálů způsobuje, že závěsná svítidla SingleROPE vytváří jedinečnou atmosféru Vašeho interiéru. To umocňuje i fakt, že dřevěné díly tohoto svítidla jsou vyrobeny z jediného kusu dřeva, přičemž každý díl je jedinečný. 

\n

Závěsné svítidlo SingleROPE bude dokonale vypadat nejen v interiéru Vašeho obývacího pokoje či dětského pokoje, ale rovněž v interiérech restaurací, hotelů, penzionů, a podobně. Perfektně bude ladit například s naší postelí ve tvaru domečku Happy nebo Wally. Závěsné svítidlo SingleROPE jistě splní i Vaše největší nároky a dodá Vašem interiéru osobitý a nevšední vzhled.

\nSoučást balení\n

Součástí balení závěsného svitidla SingleROPE není žárovka. Každý interiér vyžaduje jinou míru osvětlení, proto považujeme za výhodu si vybrat žárovku vlastní cestou v souladu s Vašimi potřebami. Výběr vhodného výkonu žárovky tedy zůstává čistě na Vás.

\n

Elektrický kabel, který je tažen uvnitř bavlněného provazu umožňuje použití prakticky jakékoliv běžně dostupné žárovky se závitem E27.

\n

Součástí balení je montážní kostka a háček pro zavěšení. Ke každému závěsnému svítidlu SingleROPE je současně dodávána šňůra v barvě provazu, která umožní svázání lana na jakýkoliv způsob.

\n

Závěsné svítidlo SingleROPE je určen výhradně pro interiérové využití.

\n

Závěsné svítidlo je vyrobeno dle průmyslového vzoru č. 003074996-0001, ohlášeného na úřadu duševního vlastnictví EU firmou BeeDesign. Plagiátorství vzoru tohoto výrobku bude představovat skutkovou podstatu nekalé soutěže, které bude podléhat soudnímu procesu.

\nRozměry závěsného svítidla singleROPE\n
    \n
  • Standardní délka provazu 2 metry
  • \n
\n

Máte-li zájem o individuální délku bavlněného lana nebo jinou individuální úpravu, neváhejte nás kontaktovat, pokusíme se Vám vyjít vstříc.

\nBarva\n

Standardně nabízené barvy lana jsou bílá, černá, červená a khaki. Standardně nabízené typy dřeva jsou dub, ořech, modřín a denya.

\nShrnutí\n

Závěsné svítidlo SingleROPE ve skandinávském stylu dá Vašemu domovu jedinečný a osobitý vzhled. Originální závěsné svítidlo na laně bude perfektně pasovat do Vašeho moderního i klasického bydlení. Na výběr přitom máte širokou řadu typů dřeva a barvy provazu tak, aby celková vizáž závěsného svítidla dokonale splňovala Vaše nejvyšší nároky.

Styl: Moderní,Klasické,Skandinávské
Kategorie: Závěsná svítidla
Dodání: skladem
barva lana: černé
délka lana: 2m
dřevo: dub

Do obchodu Benlemi.cz 1799,-


Komentáře a dotazy:

Přidej svůj komentář nebo dotaz

Baví vás móda. Nakupujte oblečení na Givo.cz
Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N