alza.cz E-shop CZ

Elna 7 nerez

Elektrické topení Elna 7 nerez: Elektrický žebřinový radiátor ELNA v elegantním nerezovém provedení využijete nejen v prostorných koupelnách, ale také menších místnostech, kde vám nezabere zbytečně velké místo jako běžné radiátory. Praktický radiátor Elna E7b tvoří 7 dílů a nabízí kombinaci klasických pevných a pohyblivých částí. Je vhodný na sušení ručníků, osušek a dalších textilií. Radiátor ELNA se pyšní velmi kvalitním materiálem. Termoregulátor a spínač naleznete ve spodní části topení. V neposlední řadě je velkou výhodou jeho velmi nízká spotřeba, která činí jen 83  W. Klíčové vlastnosti elektrického topení ELNA žebřík 7 nerezElektrický žebřinový radiátor v elegantním nerezovém provedeníKombinace klasických pevných a pohyblivých dílů pro opravdu praktické využitíRadiátor je vyroben z velmi kvalitního materiáluRadiátor ELNA tvoří 7 dílů a je vhodný na sušení osušek, ručníků a dalších textiliíTermoregulátor a spínač je uložen ve spodní části topeníRadiátor ELNA se pyšní velmi nízkou spotřebou energie 83 W Rozměry:82,5 × 43 × 14 cm

Styl: Klasické
Kategorie: Žebříčkové radiátory do koupelny
Dodání: skladem

Do obchodu alza.cz 3499,-


Komentáře a dotazy:

Michal • před: 22 dny a 6 hodinami

Poloha se změnit nedá. Na druhé straně je termostat. Ovšem, když se prokliknete červeným tlačítkem Do obchodu Alza, tak tam ho mají na fotografii otočený opačně. Zkuste se ještě zeptat tam.

Jan.Havelka • před: 22 dny a 8 hodinami

Dotaz: Lze u ELNA 7 nerez variovat umístění termoregulátoru a spínače ve spodní části topení z pravé i levé strany? Děkuji.

Přidej svůj komentář nebo dotaz

Baví vás móda. Nakupujte oblečení na Givo.cz
Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N