1. InHaus.cz
  2. Koupelny
  3. Vany
  4. PARIS 169x70,5 cm koupací vana z litého mramoru

PARIS 169x70,5 cm koupací vana z litého mramoru - Aquakoupelna.cz

Tento výrobek již bohužel není v prodeji.
Podívejte se na aktuální zboží v sekci Vany


PARIS 169x70,5 cm koupací vana z litého mramoru

Volně stojící vana z litého mramoru PARIS Rozměr:169x70,5cm   

Oválná vana PARIS si najde cestu i do těch nejvytříbenějších interiérů - volně stojící mramoritová vana slovenského výrobce AQUATEK  nadchne po stránce estetické i kvalitativní.

Její zpracování je nekompromisní s ohledem na mistrnou preciznost každého, i semenšího detailu. Volně stojící vana PARIS uspokojí každého zákazníka, včetně těch nejnáročnějších.

Vany z litého mramoru spadají do exkluzivní řady van zhotovených z litého mramoru, který si stále častěji nachází cestu do našich koupelen - zvláště v oblasti a umyvadel.

Že lze z tohoto mimořádně progresivního materiálu stvořit i dokonalou vanu dokazují právě tyto prvotřídní volně stojící skvosty, jejichž monolitická krása rozzáří každý interiér.

Litý mramor, mimořádně příjemný na dotyk, s sebou přináší celou řadu výhod, zejména pevnostodolnost mechanickou i chemickou a samozřejmě také stálobarevnost.

Za cenu 899,-Kč lze dokoupit CLIC-CLAC sifon. Průměr otvoru pro sifon 50mm Síla stěny 21 mm Objem 398 litrů Váha vany 107kg  

ÚDRŽBA LITÉHO MRAMORU

Čistění výrobků z litého mramoru lze provádět běžnými kapalnými čistícími prostředky. K poškození povrchu však může dojít při použití abrazivních čistících přípravků, které obsahují písek a látky podobného charakteru.

Nevystavujte litý mramor působení kyselin, čpavku, chlóru, čističe odpadu ani barviv na vlasy. Čištění provádějte výhradně měkkým hadříkem.

OPRAVA LITÉHO MRAMORU

Drobné škrábance je možné přeleštit pastou používanou na karosérie automobilů

Styl:
Kategorie: VanyPomůžeme vám najít to, co hledáte:

Vany Šedivé

Šedivé Vany

Vany Světle šedé

Světle šedé Vany

Vany Šedomodré

Šedomodré Vany


Baví vás móda. Nakupujte oblečení na Givo.cz