1. InHaus.cz
  2. Zahrada
  3. Zahradní nábytek
  4. Slevy

Slevy Zahradní nábytek

Vyhledávač zahradního nábytku na českém internetu. Téměř 4000 křesílek, židlí, lehátek, lavic a stolů. Vyberte podle mnoha parametrů, barev, materiálů a stylu. Upozorňujeme na slevy a akce na zahradní nábytek. Designové kousky. Inspirujte se a vybírejte ! 

Podívejte se také na:  Zahradní slunečníky | Zahradní houpačky | Zahradní houpací sítě

Slevy zahradní nábytek umělý ratan, Slevy zahradní nábytek ratan, Slevy zahradní nábytek výprodej, Slevy zahradní nábytek kovový, Slevy zahradní nábytek dřevěný, Slevy zahradní nábytek plastový, Slevy zahradní nábytek set, Slevy zahradní nábytek praha, Slevy zahradní nábytek akce, Slevy zahradní nábytek z masivu, Slevy zahradní nábytek hliník, Slevy kovový zahradní nábytek, Slevy zahradní nábytek alu, Slevy zahradní nábytek akční slevy, Slevy zahradní nábytek kovový akce, Slevy zahradní nábytek beton, Slevy zahradní nábytek borovice, Slevy zahradní nábytek cena, Slevy zahradní nábytek celoroční, Slevy zahradní nábytek ceny, Slevy celokovový zahradní nábytek, Slevy zahradní nábytek dřevo, Slevy zahradní nábytek do pergoly, Slevy zahradní nábytek do deště, Slevy zahradní nábytek do restaurace, Slevy zahradní nábytek dřevěný levně, Slevy zahradní nábytek do kavárny, Slevy dřevěný zahradní nábytek, Slevy dětský zahradní nábytek, Slevy zahradní nábytek z exotického dřeva, Slevy exkluzivní zahradní nábytek, Slevy zahradní nábytek foto, Slevy zahradní nábytek fotogalerie, Slevy zahradní nábytek fsc, Slevy zahradní nábytek hliníkový, Slevy zahradní nábytek inspirace, Slevy zahradní nábytek italský, Slevy zahradní nábytek jak vybrat, Slevy zahradní nábytek jaký, Slevy zahradní nábytek kov, Slevy zahradní nábytek kov dřevo, Slevy zahradní nábytek kulatý stůl, Slevy zahradní nábytek křesla, Slevy zahradní nábytek kvalitní, Slevy zahradní nábytek kovový výprodej, Slevy zahradní nábytek levný, Slevy zahradní nábytek lavice stoly, Slevy levný zahradní nábytek, Slevy luxusní zahradní nábytek, Slevy zahradní nábytek masiv, Slevy zahradní nábytek nejlevněji, Slevy zahradní nábytek obrázky, Slevy zahradní nábytek odolný, Slevy zahradní nábytek plast, Slevy plastový zahradní nábytek, Slevy zahradní nábytek recenze, Slevy zahradní nábytek rohový, Slevy zahradní nábytek rohová lavice, Slevy zahradní nábytek ratan umělý, Slevy zahradní nábytek stůl, Slevy zahradní nábytek skládací, Slevy zahradní nábytek sleva, Slevy zahradní nábytek se slunečníkem, Slevy zahradní nábytek stoly, Slevy zahradní nábytek sada, Slevy zahradní nábytek teak, Slevy zahradní nábytek teakové dřevo, Slevy teakový zahradní nábytek, Slevy zahradní nábytek z teakového dřeva, Slevy zahradní nábytek v akci, Slevy zahradní nábytek ve slevě

Zahradní sedací soupravy

Zahradní sedací soupravy

Zahradní boxy

Zahradní boxy

stoly

Stoly

křesla

Křesla

lavice

Lavice

židle

Židle

zahradní lehátka

Zahradní lehátka

teak

Teak

ratan

Ratan

kovový

Kovový

sedací soupravy

Sedací soupravy

z umělého ratanu

Z umělého ratanu

zahradni pohovky

Zahradni pohovky

sestava

Sestava

dřevěný

Dřevěný

plastový

Plastový

na balkon

Na balkon

rojaplast

Rojaplast

FSC

FSC

Seřadit podle:


Zahradní nábytek nesmí chybět na žádné terase, patří mezi základní vybavení zahrady, tedy alespoň tehdy, pokud ji využíváte také k odpočinku a relaxaci. K dostání je v různých stylech a materiálech, záleží na vašich finančních možnostech a očekávání. Nejčastěji se používají materiály, jako jsou dřevo, kov, hliník, plast, ratan nebo teak. Každý z nich je jinak náročný na údržbu a vyžaduje specifickou péči. Budete-li se o nábytek dobře starat, poslouží vám po mnoho let. Do sortimentu zahradního nábytku patří nejen stoly a židle, ale i lavice, křesla a lehátka. Váš venkovní prostor se zútulní a stane se skvělým místem pro setkání s rodinou a přáteli.

Zahradní sestavy nábytku podle stylu a materiálu

Každý zahradní nábytek by se měl tematicky hodit do vaší zahrady. Venkovní prostor krásně oživí a stane se zajímavým designovým doplňkem. Materiál však vybírejte nejen podle vzhledu, ale rovněž podle toho, kolik péče mu chcete každoročně věnovat. Některé typy jsou velmi náročné na údržbu, o jiné se nemusíte prakticky vůbec starat. 

Nejlevnější variantou je plastový nábytek

Je k dostání v mnoha barevných odstínech, má nízkou hmotnost a celou sestavu pořídíte za pár stokorun. Nízká cena je na něm však vidět, nejedná se o žádný designový sortiment, navíc na sluníčku rychle vybledne.

Elegantnější volbou je dřevěný nábytek

Je na vás zda si oblíbíte např. borovici, teak nebo ratan, vše bude vypadat moc hezky a přirozeně. Dřevo má ale vyšší nároky na údržbu a je třeba ho chránit před nepříznivými vlivy počasí. Přesto je mezi zákazníky nejoblíbenější a lidé ho nejvíce kupují.

Luxusní sada nábytku z hliníku

Pro moderní zahradu je nábytek z hliníkových profilů jako stvořený. Je vysoce odolný proti povětrnostním vlivům, nehrozí mu koroze a je téměř bezúdržbový. Na chalupě se vám však hezky vyjímat nebude, tam spíše uplatníte přírodní materiály.


Vzdělávací kurz STAVAŘI KLIENTŮM, který vám ušetří statisíce korun při stavbě domu

Vzdělávací kurz STAVAŘI KLIENTŮM, který vám ušetří statisíce korun při stavbě domu

Ing. arch. Roman Kučírek z ateliéru 3K Architects spustil unikátní projekt vzdělávacích kurzů pro veřejnost i stavaře, který je v České republice zcela ojedinělý. 

S koupí zahradního nábytku nečekejte na sezónu!

S koupí zahradního nábytku nečekejte na sezónu!

Venkovní teploty se zvyšují, sluneční paprsky nabývají na intenzitě a my se pomalu z vyhřátých domovů začínáme přemisťovat na zahrady a terasy. Nebo tomu alespoň tak co nevidět bude. To si pak lehneme na lehátko, tvář na...

Radost z módy. Skvělé oblečení na Givo.czŠtítky

Bydlení Inspirace Fotogalerie Slevy zahradní nábytek umělý ratanSlevy zahradní nábytek ratanSlevy zahradní nábytek výprodejSlevy zahradní nábytek kovovýSlevy zahradní nábytek dřevěnýSlevy zahradní nábytek plastovýSlevy zahradní nábytek setSlevy zahradní nábytek prahaSlevy zahradní nábytek akceSlevy zahradní nábytek z masivuSlevy zahradní nábytek hliníkSlevy kovový zahradní nábytekSlevy zahradní nábytek aluSlevy zahradní nábytek akční slevySlevy zahradní nábytek kovový akceSlevy zahradní nábytek betonSlevy zahradní nábytek boroviceSlevy zahradní nábytek cenaSlevy zahradní nábytek celoročníSlevy zahradní nábytek cenySlevy celokovový zahradní nábytekSlevy zahradní nábytek dřevoSlevy zahradní nábytek do pergolySlevy zahradní nábytek do deštěSlevy zahradní nábytek do restauraceSlevy zahradní nábytek dřevěný levněSlevy zahradní nábytek do kavárnySlevy dřevěný zahradní nábytekSlevy dětský zahradní nábytekSlevy zahradní nábytek z exotického dřevaSlevy exkluzivní zahradní nábytekSlevy zahradní nábytek fotoSlevy zahradní nábytek fotogalerieSlevy zahradní nábytek fscSlevy zahradní nábytek hliníkovýSlevy zahradní nábytek inspiraceSlevy zahradní nábytek italskýSlevy zahradní nábytek jak vybratSlevy zahradní nábytek jakýSlevy zahradní nábytek kovSlevy zahradní nábytek kov dřevoSlevy zahradní nábytek kulatý stůlSlevy zahradní nábytek křeslaSlevy zahradní nábytek kvalitníSlevy zahradní nábytek kovový výprodejSlevy zahradní nábytek levnýSlevy zahradní nábytek lavice stolySlevy levný zahradní nábytekSlevy luxusní zahradní nábytekSlevy zahradní nábytek masivSlevy zahradní nábytek nejlevnějiSlevy zahradní nábytek obrázkySlevy zahradní nábytek odolnýSlevy zahradní nábytek plastSlevy plastový zahradní nábytekSlevy zahradní nábytek recenzeSlevy zahradní nábytek rohovýSlevy zahradní nábytek rohová laviceSlevy zahradní nábytek ratan umělýSlevy zahradní nábytek stůlSlevy zahradní nábytek skládacíSlevy zahradní nábytek slevaSlevy zahradní nábytek se slunečníkemSlevy zahradní nábytek stolySlevy zahradní nábytek sadaSlevy zahradní nábytek teakSlevy zahradní nábytek teakové dřevoSlevy teakový zahradní nábytekSlevy zahradní nábytek z teakového dřevaSlevy zahradní nábytek v akciSlevy zahradní nábytek ve slevěSlevy