Obklad nebo štuk v koupelně

ivetakrbcova
ivetakrbcova
28.04. • v design

Chystáme se na rekontrukci bytového jádra a velice mě kvůli jednolitosti zaujal benátský štuk, který se dá použít i v koupelnách. Zajímalo by mě, jaké jsou zkušenosti s tímto štukem hlavně ve sprchovém koutě

Gadesign • před: 2 roky a 3 měsíci

Dobrý den, dobrý řemeslník Vám benátský štuk budu ve sprchovém koutě vymlouvat, benátský štuk moc do sprchy nepatří, ale jsou jiné podobné "štuky", které do sprch patří. Velmi ráda Vám pomůžu. Podívejte se na http://www.gadesign.cz mám v realizacích několik koupelen se štukem a žádné stížnosti nejsou!

ivetakrbcova • před: 2 roky a 3 měsíci

děkuji. Štuk mě zaujal právě proto, že je bezspárový a to se mi moc líbí.

LUSK interier • před: 2 roky a 3 měsíci

Dobrý den, benátský štuk je velmi pěkný, ale není vhodný na přímo ostřikované povrchy vodou. Povrch není zcela uzavřený, a tudíž by zdivo pod ním mohl vlhnout. Zvolte raději cementovou stěrku, jejíž povrch se dá uzavřít bezbarvým lakem, nebo polyuretanovou stěrku. Stěrky se dají probarvovat, není tedy problém zvolit jakýkoliv barevný odstín.

Darina • před: 9 měsíci a 20 dny

Dobrý den, v tomto případě se doporučuji poradit s odborníky. My jsme v rámci stavby domu s http://www.ddnk.cz/ měli v ceně koupelnu od R&F. Domluvili jsme si s nimi schůzku a prošli si showroom, kde jsme se informovali o možných materiálech a jejich výhodách a nevýhodách. Byli velmi milí a ochotní. :)

ico-no-user
Jméno*: • Přidej svůj komentář
E-mail*:
Ochrana proti spamu.
Napiš aktuální číslo dne v měsíci*:
Přidat foto Přidat fotografii


Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS