Hledáte originální doplňky do dětského pokoje?

Pokud si nevíte rady s vybavením dětského pokojíčku, rádi vám dáme několik rad, jak postupovat.

Nejdříve je potřeba si ujasnit, k čemu má pokojíček sloužit. Spaní, hraní, psaní úkolů? Jakmile znáte odpověď, můžete začít s nákupem nábytku. Doporučujeme vše nakoupit najednou, od jednoho výrobce.

Následně již můžete začít s doladěním detailů, aby se vaše dítě cíťilo ve svém království dobře.

Při nákupu bytových doplňků a dekorací mějte na paměti, že mají sloužit nejen k zútulnění pokoje, ale i ke hraní nebo k rozvíjení dětské fantazie.  V nabídce na stránce www.luxusdesign.cz naleznete originální doplňky do pokojíčku, vždy navrhují celé kolekce tak, aby spolu vše v pokoji ladilo. Vyvarujte se nákupu vždy jednoho kusu od odlišných dekorací. Snažte se ladit doplňky dle barev nebo dle motivů.

Vhodným doplňkem do pokoje jsou například sedací pytle, které slouží dětem nejen na sezení, ale i na hraní, válení se a navodí příjemnou atmosféru při hraní s kamarády.

Další variantou mohou být praktické polštáře ke zdi, se kterými si děti nejen hrají, ale při spaní jsou zároveň chráněni od chladivé zdi.

Pokoj výborně doladíte i dekou nebo přehozem, které mohou posloužit nejen k přikrývání, ale také jako přehoz na postel.

Pokud máte ještě malé děti, nezapomeňte na ochranný polštář na dětskou zábranu. Je to úžasný pomocník, který zajistí bezpečnost vašim dětem nejen při spaní. Nedochází k otloukání děti během spánku i mimo něj.

Určitě nezapomínejte na rčení: "Dvakrát měř, jednou řeš."

Autor: LuxusDesign

Krystna
Krystna • před: 2 roky a 4 měsíci

Dobrý den, my s manželem zrovna uvažujeme o zařízení dětského pokoje pro naše dvojičky...holčičky Máme k dispozici jeden pokoj 4x4,3 metru a tam to musíme tařídit tak, aby byl prostor na hraní, spaní a do budoucna taky prostor na studování, tedy pro stolky na učení a židličky... Už jsem prostudovala hodně webů a našla spoustu inspirace, ale nejvíc se mi cenově zalíbila sestavacasper vze žluté haly, kterou si můžeme libovolně kombinovat a nemusíme koupit už hotovou sestavu! Možná mANŽELA DNES PŘESVĚDČÍM, AŤ TO HOLKÁM ZAŘÍDÍME JEŠTĚ JAKO VÁNOČNÍ DÁREK!Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N