O víkendu se inspirujte v Letňanech

Přinášíme vám fotoreportáž z právě probíhající pětice veletrhů v PVA Letňany - FOR HABITAT-FOR FURNITURE-FOR OFFICE-FOR GARDEN-BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY. Svým zaměřením pokrývají všechny obory, které jsou spojeny s bydlením, nábytkem, tvorbou zahrad, kancelářemi, zkrátka prostředím, ve kterém se každý den pohybujeme. S jednou vstupenkou můžete navštívit hned 5 veletrhů. Čeká na vás bohatý doprovodný program a stovky domácích a zahraničních vystavovatelů.

Jarní veletrhy ABF potrvají až do neděle 22. března.

  • FOR FURNITURE - největší veletrh celého souboru, jehož tématem je nábytek a bytový design. Představují se přední čeští výrobci jak jsou ROTT, JELÍNEK, KAPLAN, JITONA, LD SEATING nebo TRACHEA.  Z prezentovaných zahraničních značek nábytku se mohou návštěvníci těšit například na značky ALBERT PONSEL, KING KOIL nebo EGOITALIANO.
  • FOR HABITAT – tradiční veletrh bydlení, staveb a rekonstrukcí, který bude letos již 22. ročníkem. Kompletní sortiment stavebních prvků od obkladů až po bazény prezentují prověření producenti jako jsou ALUKOVCONDECORSAPELI nebo DESJOYAUX.
  • FOR OFFICE - jediný specializovaný veletrh v ČR, zaměřuje na komplexní vybavení kancelářských a komerčních prostorů. K vidění je nabídka firem jako jsou HONWERTO nebo PEŠKA.
  • FOR GARDEN - jediný veletrh v České republice zaměřený na zahradu jako celek, kde najdete kompletní nabídku produktů a služeb pro dokonalou zahradu. Své služby a sortiment zde prezentují například ASKO,  DOPPLER nebo LandART atelier a EKOGREEN.
  • BYDLENÍ  - NOVÉ PROJEKTY – 21. ročník výstavy realitních a developerských projektů. Své nové i stávající projekty nabízí např., SKANSKA, YIT, JRD, MK DEVELOPMENT, EKOSPOL a UNIGA 

 Malá ukázka toho, co nás v Letňanech zaujalo:

 

 

 

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N