Grafosklo - inspirativní prvek interiérového designu

Grafosklo je revoluční novinkou v interiérovém designu. Originálně oživí interiér, je neokoukané a jedinečné. Jedná se o unikátní systém skleněných prvků, které nesou grafický či fotografický motiv, někdy dokonce textilii. Motivy jsou ve skle zalaminovány. Tato dekorace má obrovskou variabilitu a mnohostranné využití.

Sklo s grafikou může mít podobu celoskleněných stěn, dveří, obkladů kuchyňských linek a může se stát také skleněnou výplní nábytku. Zapojte svou fantazii a umístěte si do prostoru dekorativní a zároveň praktický skleněný prvek podle přání.

Grafosklo vytváří jedinečnou atmosféru. Může nést téměř jakýkoliv motiv a vhodně doplnit interiér a jeho ladění. Chcete-li harmonicky propojit váš byt nebo kancelář s nábytkem a doplňky, lze například zvolit jednotný vzor a ten zopakovat na rozličných materiálech, a to i na tomto skle. Motiv si můžete zvolit z nabídky designérů, nebo najít nějaký svůj vlastní motiv, který se vám líbí.

Grafosklo v kuchyni
V kuchyni trávíme mnoho času a není ojedinělé, že je propojena s dalšími částmi bytu. Nejde jen o pracovní prostor, chceme se zde cítit dobře a máme určité požadavky na vzhled a dekorace. Celoskleněný obklad kuchyňské linky je velmi populární a vypadá luxusně. Velmi prakticky se udržuje, jelikož je hladký a nemá spáry. Nahradíte s ním tradiční keramický obklad. Grafosklo dokáže tedy splnit estetické i funkční požadavky. Může nést motiv nebo fotografii, velmi pěkně vypadá sladění s motivem na textiliích v kuchyni. 

Celoskleněné stěny

Stěny ze skla vtisknou prostoru opravdu jedinečnou a luxusní atmosféru. Na velké ploše lze motivu dodat zcela nové rozměry. Problémem není například obrovská fotografie přírodní scenérie ve vysoké kvalitě, zakomponovaná do skleněné stěny. Tyto stěny jsou nejen dekorativní, ale mohou částečně oddělit rozdělit větší prostor na několik částí. Může to být například oddělení domácí pracovny v části obývacího pokoje, nebo částečné rozdělení kuchyně a obývacího prostoru. 

Skleněné dveře s motivem

Skleněné dveře jsou ideální plochou, kterou oživí zajímavá grafika. Ze dveří lze snadno učinit dekorační prvek. Hodí se to zejména tam, kde na mnoho doplňků není místo a interiér se nám zdá nezajímavý a strohý. I obyčejná chodba se tak může stát osobitým prostorem. Plochu skleněných dveří lze vyzdobit jakýmkoliv obrázkem nebo motivem. Dveře můžeme sladit třeba s tapetou nebo ozdobnými textiliemi v bytě. 

Použité sklo je samozřejmě dostatečně silné, bezpečnostní, jen tak se nerozbije a nehrozí jeho roztříštění. Může být jak čiré, tak i kalené. Výroba probíhá na míru, aby se zvolený prvek dokonale hodit do vašeho prostoru.

Autor: Magdalena VaškováNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS