Bezpečnostní visací zámky s certifikátem zabezpečí i váš domov

Bezpečnostní zámky ochrání vše, co je vám drahé. Kvalitní certifikované produkty z odolných materiálů v sobě spojují tradici, spolehlivost a vysoký stupeň zabezpečení.

Bezpečnostní visací zámky mohou účinně doplnit zabezpečení vašeho objektu. Rozhodně není vhodné jejich výběr podceňovat. Jen solidní petlice či závora svoji roli nezastanou, když nebudou doplněny vhodným zámkem. 

Při výběru visacího zámku bychom se měli zamyslet především nad jeho účelem, způsobem použití. Na trhu najdeme celou škálu různých produktů – ne všechny ale lze použít k zabezpečení majetku. Menší jednodušší visací zámky postačí maximálně k uzamčení prázdninového zavazadla nebo skřínky v šatně posilovny. Různě barevně odlišené zámky jsou zase ideální pro děti na školní skřínky. Sofistikovaněji vyhlíží kódové visací zámky, ani ty však nemůžeme považovat za „bezpečnostní“. Jejich rozdíl oproti běžným visacím zámkům v podstatě spočívá pouze v tom, že k jejich odemčení nepotřebujete klíč, ale jen znát správný kód. Vyšší stupeň ochrany neposkytují.

BP Golem

 

Bezpečnostní zámky od ostatních odlišuje certifikát nezávislých akreditovaných zkušeben

Bezpečnostní zámky se odlišují především certifikací, která kromě toho, že dokazuje vysokou kvalitu výrobků, hovoří i o stupni zabezpečení, jaké daný produkt poskytuje. V naší nabídce najdete patentované visací zámky českého výrobce TOKOZ, které ve své třídě nemají konkurenci. Společnost TOKOZ je českou „jedničkou“ právě ve výrobě visacích zámků, což dokazuje i širokou škálou nabízených produktů. 

Pyramida bezpecnosti zámků

V naší nabídce najdete bezpečnostní zámky TOKOZ bezpečnostních tříd RC 2, RC 3 i RC 4. Visací zámky třídy RC 2 postačí k zabezpečení méně rizikových objektů – hodí se k zajištění kůlen, zahradních skladů, sklepů apod. K uzamčení bytů nebo jiných objektů, u kterých již hrozí větší riziko příležitostného narušení případným pachatelem, jsou častěji užívané zámky třídy RC 3. Nejvyšší bezpečnostní třída užívaná v běžném životě (zabezpečovací systémy vyšších bezpečnostních tříd se užívají většinou jen v bankách, pojišťovnách, apod.) je bezpečnostní třída RC 4. Tyto produkty užíváme k uzamčení prostorů, u kterých se můžeme bát napadení zkušenějším pachatelem, který „ví, jak na to,“ a má i sofistikovanější vybavení. Zámky třídy RC 4 takovým útokům odolají.

Které visací zámky se hodí na uzamčení sklepů či chatek a které ochrání náš byt?

Nejnižší třída bezpečnostních zámků v naší nabídce, třída RC 2, je zastoupena visacími zámky TOKOZ ALFA 50 a TOKOZ RECORD 113/50+. Tělo těchto zámků je odolné proti hrubému násilí nebo rozbití, oblouk proti vytržení i vypáčení. Tyto zámky jsou vzhledem k tomu, že poskytují základní stupeň zabezpečení, vhodné k umístění na různé skříně, sklepní dveře či chatky. Mezi zástupce vyšší bezpečnostní třídy – RC 3 – patří zámky TOKOZ PLUTO 50 a TOKOZ PLUTO G 50. Mezi těmito produkty najdete i zámky s označením „long“, které mají prodloužená oka. 

 

TOKOZ GOLEM patří mezi nejbezpečnější zámky na českém i světovém trhu!

Nejvyšší možné zabezpečení, a tudíž maximální ochranu vašemu majetku, poskytují zámky TOKOZ GOLEM 70 a TOKOZ GOLEM G 60 GUARD. Tyto zámky patří k nejbezpečnějším na českém i světovém trhu. Mohutné tělo zámku je vyrobeno z chrommanganové kalené oceli povrchově cementované. Mechanismus zámku je navíc odolný proti dumpingu, vyhmatání a odvrtání a neohrozí ho ani extrémní klimatické podmínky. 

Visacích zámků i v naší nabídce najdete celou řadu. Při jejich koupi pro zabezpečení interiérů i exteriéru však doporučujeme investovat do kvalitních visacích zámků s certifikací dokládající bezpečnostní třídu produktu. Ta vypovídá o stupni zabezpečení, které daný zámek poskytuje, což by mělo být vhodným vodítkem zákazníka při výběru. S kvalitními produkty českého výrobce TOKOZ z naší nabídky můžete ochránit svůj domov účinně.

 

Kvalitní visací bezpečnostní zámky od firmy TOKOZ můžete koupit ve specializované online obchodě www.kovani-kliky.cz. Obchod dále nabízí široký sortiment dveřního příslušenství! 

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N