Jak se připravit na stěhování? Základem jsou krabice

Chcete se pustit do velkého stěhování a nevíte, kde máte začít? Aby vše proběhlo co nejlépe, je nutné vytvořit si systém pro uspořádávání věcí. K tomu se perfektně hodí krabice. Podívejte se na několik tipů, které by se vám mohly hodit a uvidíte, že přesun zvládnete bez větších problémů. 

Krabice na stěhování

Není jich nikdy dost a stejně máte pocit, že do nich všechno nemůžete dostat. Krabice na stěhování slouží pro přepravu věcí s co možná nejlepším logistickým uspořádáním. V ideálním případě zvolte podobně velké kusy, aby jejich rovnání bylo praktické a jednoduché. Při ukládání věcí dovnitř nezapomeňte na co nejlepší využití prostoru a snažte se tam toho narovnat co možná nejvíce. 

Popisujte a dělejte si značky

Každou z krabic popište tím, co obsahuje. To v případě křehkých věcí znamená, že budeme při manipulaci s touto krabicí opatrnější. Při následném vybalování také rychleji najdeme potřebné předměty a ušetříme si drahocenný čas přehrabování a pátrání potom, co aktuálně potřebujeme, ale klasicky to bude v té poslední krabici. Zkuste si vytvořit číselný nebo barevný systém pro odlišení, do jakých místností obsah boxu patří. K sobě dávejte pokud možno předměty, které spolu souvisí. Není dobré schovat například pánvičku mezi trička, protože její hledání by mohlo být nekonečné. Všechno to jsou sice drobnosti, ale s jejich pomocí si ušetříte pořádnou dávku stresu a hlavně času. 

Ochrany proti rozbití není nikdy dost

Kvalitní kartonové krabice vyrobené z třívrstvé lepenky jsou sice pevné, ale na ochranu křehkých věcí bohužel samy nestačí. Využijte další obalový materiál v podobě novin, bublinkové fólie a podobně. Čím lépe předměty ochráníte, tím více snížíte riziko jejich rozbití při manipulaci během stěhování, kdy se může omylem stát, že něco spadne.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS