Bez lešení a bednění se na stavbě neobejdete

S příchodem jarního počasí se začnou stavební společnosti probouzet ze zimního spánku. Vypuknou rekonstrukce činžovních domů a realizace útulných bungalovů. Pokud jste se však rozhodli pro stavbu rodinného domečku svépomocí, neobjedete se bez vybavení, jako jsou bednění a lešení. V podstatě se jedná o pomocníky, které vám ušetří a zkvalitní práci. 

Stavební pomůcky nejsou zrovna nejlevnější záležitostí. Jestliže tedy nevlastníte stavební společnost, ve které byste potom bednění a lešení uplatnili dále, nevyplatí se vám dané příslušenství kupovat. Ale naštěstí pro vás, existují firmy, které stavební potřeby pronajímají. 

Fasádní lešení i pro náročné stavby

V architektuře se fantazii meze nekladou, ovšem opravy zevnějšku na náročnějších budovách jsou potom náročnější. Avšak fasádní lešení je k dostání i v modulovém řešení. Další variantou v nabídce je mobilní varianta. Pokud si lešení zakoupíte, vaší povinností je zajistit jeho pravidelnou údržbu a kontrolu. Dále si musíte dát pozor na různé certifikáty odpovídající evropským normám. 

Stěnové bednění má široké uplatnění

Dalším nenahraditelným pomocníkem ve stavebním průmyslu je stěnové bednění, které se používá na jednostranné i oboustranné základy. Využití je však mnohem širší, ještě ho použijete na šachty, jímky, opěrné zdi, pilíře či sloupy. V případě potřeby se dá půjčit i takzvané stropní bednění. 

V současné době pronájem bednění a lešení nabízí celá řada společností, nicméně lídrem na poli stavebního příslušenství je bezpochyby společnost SCASERV. V jejím produktovém portfoliu najdete všechny druhy stavebních systémů. Otevřené dveře mají všichni zákazníci, neboť společnost nabízí lešení a bednění k pronájmu i k zakoupení. Bližší informace nejen o samotné firmě, ale také o jednotlivých systémech najdete na stránce scaserv.cz.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS