Příjemné klima už při příchodu domů? Nastavte si klimatizaci na dálku 

Vracíte se po náročném dni a jako první vás vítá chlad, nebo vedro v závislosti na ročním období? S tím je teď konec. Moderní klimatizace Samsung chladí i přitápí. Pohodlně ji nastavíte na dálku.

Proč nastavovat teplotu už cestou domů

Doporučená teplota v obytných místnostech se pohybuje mezi 18 a 22 °C. Podle výzkumů podává náš mozek ideální výkony při 22 °C. Naopak už při chvilkovém pobytu v pokoji s teplotou nad 25 stupňů klesá soustředěnost o čtvrtinu a narůstá únava. Proto je lepší přecházet zvenku rovnou do ideálně vychlazené/vytopené místnosti.

Chytrá aplikace Smart Wi-Fi: Ovládejte „klimačku“ odkudkoli

Klimatizaci Samsung pohodlně nastavíte kdykoli a odkudkoli. Stačí mít počítač, mobil nebo tablet se stabilním internetovým připojením a staženou aplikaci Smart Wi-Fi. Použijete ji nejen, když jste mimo, ale i přímo v bytě/domě jako dálkové ovládání.

Když jste doma

Nechcete budit děti ve vedlejší místnosti? S chytrou aplikací nastavíte příjemnou teplotu, aniž byste se zvedli z gauče. Konkrétně můžete:

 • Zapnout/vypnout klimatizaci/naplánovat čas spuštění
 • Nastavit režim provozu – automatický, větrák, topení, chlazení
 • Nastavit požadovanou teplotu
 • Zapnout tichý chod
 • Zapnout automatické čištění
 • Ovládat speciální režimy Samsung (noční program, čištění vzduchu Virus Doctor aj.)

Když jste mimo dům

I když jste kilometry daleko, můžete jednotku vypnout/zapnout nebo nastavit přesný čas jejího spuštění. Na dálku nastavíte i režim chodu – jestli bude přístroj chladit, větrat, nebo přitápět a na jakou teplotu.

Klimatizace Samsung se zařízením Smart WiFi | ait-česko

Chytré funkce klimatizací Samsung

Kromě klasického větrání, chlazení nebo přitápění ovládají nástěnné klimatizace značky Samsung ještě několik dalších šikovných funkcí. Například automatický noční program Good´sleep nebo úsporný režim Smart Saver. Myslí i na správnou vlhkost v interiéru: Program D´light cool ji za vás nastaví a ohlídá. Oceníte to nejen vy, ale i vaše květiny nebo domácí mazlíčci.

Jednou z největších výhod klimatizací Samsung je funkce Virus Doctor. Odstraňuje téměř 100 % biologického znečištění – včetně chřipkového viru, většiny bakterií, prachu, pylu i ostatních alergenů.

5 rychlých kroků k dálkovému ovládání klimatizace

 1. Otevřete aplikaci Smart Wi-Fi.
 2. Na úvodní stránce klikněte na položku In home nebo Out home – podle toho, kde právě jste.
 3. Vyhledejte klimatizační jednotku, kterou chcete ovládat.
 4. Nastavte informace o zařízení – název, umístění atd. To se hodí, když máte víc jednotek a chcete je ovládat samostatně.
 5. Nastavte režim provozu (chlazení, větrání, topení…) a zvolte požadovanou teplotu. K dispozici máte i časovač a další volitelné funkce.

Díky dálkovému ovládání svou domácí klimatizaci zapnete nebo vypnete třeba z druhého konce světa. Užijte si svěží vzduch hned po příchodu domů.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS