Bydlení v Beskydech

Přemítáte, že začnete na víkendy jezdit do Beskyd? A nechtěli byste bydlet v lůně hor v apartmánu s vysokými standardy, rozličnými sportovními možnostmi a skvělým spa a wellness?

Kde apartmány najdete?

Tee House Čeladná je unikátní developerský projekt s nabídkou koupě prémiových horských apartmánů. Ty se nachází, jak již název napovídá, v Čeladné v Beskydech a jsou součástí 24/7 hlídaného resortu, který je za závorou a jehož veřejné prostory jsou hlídány kamerami. Tee House najdete přímo v resortu Golf Čeladná u jamky č. 9 Old Course. Jako majitel jednoho z apartmánů můžete pak využít řadu služeb nejen s golfovou tématikou dle svých potřeb. 

Sportovní vyžití

Kromě již zmiňovaného golfu se v okolí dá provozovat mnoho dalších sportů. Jedním z nich je cyklistika. V okolí si lze vybrat z mnoha cyklostezek různých obtížnosti. Pokud jste bikerový nadšenec, jistě vás potěší zpráva, že vedení resortu pořádá závod CREAM Bike Čeladná. Kromě toho je okolní lokalita vhodná pro turistiku, jízdu na koni, v areálu najdete tenisové kurty, v zimě si můžete zalyžovat na četných beskydských sjezdovkách a samo golfové hřiště se při sněhové nadílce promění v běžkařský areál s upravovanými stopami ve 3 okruzích. Nuda tady rozhodně nehrozí.

Možnosti

Apartmán není zdaleka tak drahá záležitost, jak se obecně traduje. Zvláště pokud si v Čeladné můžete vybrat již od apartmánů velikosti 1+0. Ke koupi jsou k dispozici i například zahradní apartmány 2+kk nebo 3+kk, pro náročnější pak luxusní penthousy 4+kk. Při odpočinku v apartmánu si nemusíte lámat hlavu s vařením, můžete zajít do restaurace nebo využít donášku jídla. A tím výčet služeb a péče o vás a vaše blízké zdaleka nekončí. Připraveny jsou další concierge služby k uspokojení vašich potřeb a přání.

Relax

Odpočinek nejen o víkendu získá v srdci Beskyd zcela jiný rozměr. V okolí si vychutnáte krásné výhledy, v resortu zase skvělý bazén, wellness nebo spa. Právě zde si můžete protáhnout tělo unavené po sportovním odpoledni na kole nebo u golfu.

Koupě

Veškeré apartmány jsou připraveny ve vysokém standardu; nechybí velkoformátová francouzská okna s izolačním trojsklem, dřevěné třívrstvé podlahy, velkoformátové dlažby, chlazení a vytápění s napojením na hotelový systém a s využitím služeb domovníka a mnoho dalšího. Vysokorychlostní internet s příjmem satelitní TV je samozřejmostí. 

A navíc …koupě apartmánu v krásném prostředí je skvělá, léty prověřená, investiční příležitost. Sami se podívejte, jaké jsou v Čeladné horské apartmány na prodej.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS