Pokud plastová okna, pak pouze ze špičkového materiálu

Uvažujete nad výměnou oken za plastová? Děláte dobře, neboť významnou měrou přispívají ke snížení energetické náročnosti vaší domácnosti. Je třeba však vybrat okna kvalitní, ideálně pokud splňují požadavky nízkoenergetických a pasivních domů.

Plastová okna PGOkno jsou tou správnou volbou

Plastová okna této značky jsou zhotovena ze špičkového německého profilového systému Kömmerling. Použití kvalitního skla a kování přispívá k těm nejlepším tepelněizolačním, protihlukovým a bezpečnostním vlastnostem. Víte o tom, že si můžete rovněž pořídit okna se speciální úpravou proti vloupání?

Bohaté příslušenství

Aby vám okna co nejvíce ladila s fasádou a s interiérem, je na výběr nepřeberné množství barev a dekorů. V nabídce naleznete jak přírodní tóny, tak výrazné barvy. Příslušenství k oknům nemusíte kupovat jinde. Firma PGOkno vám nabídne montáž žaluzií, rolet, parapetů, sítí proti hmyzu a dalších doplňků.

PGOkno je opravdu spolehlivým dodavatelem

Plzeňská firma PGOkno si za vysokou kvalitou svých oken stojí, protože si je sama vyrábí. Navíc poskytuje odborné rady a zajistí montáž. Jak již bylo řečeno, k výrobě plastových oken používá konstrukci Kömmerling. Tato inovativní technologie využívá trojitého zasklení, díky níž je okno schopno poskytnout dostatečný komfort týkající se odolnosti vůči povětrnostním vlivům.

Jednoduchá údržba

Plastová okna jsou velmi nenáročná na údržbu, neboť okenní kování je rozmístěno v chráněném prostoru za tepelným středovým těsněním. Můžete počítat s dlouhou životností, protože okna jsou mimořádně odolná vůči okolním vlivům. Stabilní robustní konstrukce zajistí dostatečnou statiku. Plastová okna jsou navržena tak, aby co nejvíce eliminovala vznik kondenzované vody. To je jistě také jedna z velkých výhod, protože tím snížíte i riziko výskytu plísně.

 

Kam dál:

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N