Šetřím na energiích!

Mezi jedny z nejnákladnějších položek na život v domácnosti patří energie. Musíte si něčím zatopit, udělat oběd, umýt se. Všechno stojí hodně peněz, pokud se nezajímáte o to, kdo vám energie dodává a zda se cena dá nějak snížit. Vysoké účty za energie platíme hlavně v zimě. To se naštěstí dá rychle změnit!

Lenost se nevyplácí

Ano, za lenost se platí. Nevyhledávat cesty, jak a kde ušetřit znamená v podstatě platit více. Přitom existuje energetický poradce, který vám dokáže pomoci a zdarma. V rámci internetového projektu E.ON Rádce, kde poradce najdete a můžete je snadno kontaktovat, najdete také mnoho rad a tipů, jak na úspory energií v domácnosti. Tento webový projekt je určen pro zákazníky i nezákazníky společnosti E.ON, které zajímá úspora energií

Encyklopedie a poradna

V E.ON Rádci se dá najít mnoho informací o tom, jak snížit svou spotřebu energií. Najdete zde převody jednotek, popis tepelného čerpadla, tipy pro vytvoření chytré domácnosti, články o ekologii či popis alternativní dopravy. Zároveň si můžete vyhledat oblasti, jež vás z energetiky zajímají a chcete se o nich dozvědět více. Pokud jste již na stránky přišli s konkrétním problémem, jsou vám k dispozici energetičtí poradci. Ti se vám budou snažit pomoci s vaším problémem, ať už jde o trable s dodavatelem nebo s úsporou elektřiny. Osobní konzultace s energetickými poradci je dostupná v Brně a Českých Budějovicích. Pokud to máte daleko, můžete je kontaktovat také emailem: poradce@eon.cz nebo telefonicky: 800 773 443.

Jak dosáhnout na dotaci?

Mezi nejčastější žádosti patří analýza energetické náročnosti domu. Po jejím sestavení návštěvníky nejvíce zajímá rekonstrukce a dotace. Podat žádost o dotaci není jen tak, ovšem s pomocí energetických poradců to jistě zvládnete. Výměnou otopné soustavy dojde k úspoře vody a energie při jejím ohřevu. A protože zima už je za dveřmi, máte poslední možnost nenechat si vysát peněženku a nějakou tu korunu ušetřit.

Proč čekat?

Lidé si často nechtějí přidělávat starosti se změnou dodavatele, rekonstrukcí otopného zařízení nebo žádáním o dotaci. Díky E.ON Rádci je vše velmi snadné. Veškeré informace získáte z domova nebo osobní schůzky, záleží, čemu dáte přednost. Vyplatí se to, již jen úspora elektřiny za vytápění bude enormní.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N