Úsporné LED vánoční osvětlení stojí za investici

Stále zdobí váš interiér žhavé vánoční osvětlení? Nebylo by dobré popřemýšlet o tom, jestli nenadešel čas přejít na úsporné LED vánoční osvětlení? V tomto článku najdete vše, co potřebujete vědět, abyste učinili konečné rozhodnutí.

Stále zdobí váš interiér žhavé vánoční osvětlení? Nebylo by dobré popřemýšlet o tom, jestli nenadešel čas přejít na úsporné LED vánoční osvětlení? V tomto článku najdete vše, co potřebujete vědět, abyste učinili konečné rozhodnutí.

Jak funguje LED vánoční osvětlení?

LED vánoční osvětlení používají světelné diody, které vytvářejí světlo. Tato nová technologie činí LED osvětlení efektivnější, odolnější a dlouhodobější než vánoční světla s fluorescenčními žárovkami. LED diody netopí jako klasické žárovky; jsou na dotek chladné, takže jsou mnohem bezpečnější a v klidu můžete vedle nich věšet ozdoby z hořlavých materiálů. Navíc neobsahují žádné škodlivé látky, takže máte doma ekologické svítidlo.

Kolik peněz a energie ušetří LED vánoční osvětlení?

Obyčejné žárovky plýtvají velkým množstvím energie; plných 90 procent jejich energie se uvolňuje jako teplo, což je důvod, proč jsou normální žárovky tak horké. LED diody – to je jiný příběh. Můžeme hovořit o revoluci ve svícení, neboť využívají až o 75% méně energie a vydrží 25krát déle. LED vánoční osvětlení se na trhu nabízí v široké škále stylů, velikostí a barev, takže každý najde, po čem jeho srdce touží. Můžete dokonce najít světla ve tvaru sněhové vločky, lanové světlo a síťové světlo.

LED světelné řetězy - výhody

Vzhledem k tomu, že LED světelné řetězy vydrží mnohem déle než klasické vánoční světelné ozdoby, nemusíte každý rok řešit výměnu nesvítících žároviček. Stačí je připojit a spolehlivě se rozsvítí každý rok. Po svátcích uložíte LED světelné řetězy do krabice a znovu je vytáhnete v příštím roce. Vzhledem k tomu, že žárovky jsou plastové, nemusíte strávit spoustu času balením, aby nedošlo k jejich poškození. LED diody se stále zlepšují; první generace LED vánočních světel neodpovídala čistému bílému světlu žhavých vánočních světel. Světlo bylo mnohem modřejší, nyní je však k dispozici v obou variantách -  chladné bílé žárovky, pokud upřednostňujete modrý tón nebo teplé bílé žárovky, pokud dáváte přednost zlatému tónu.

Doporučujeme:

Vánoční výzdoba bytu – inspirace!

Autor: T-zboží.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N