Základní typy zdravotních matrací v moderním kabátku

Zdravotní matrace, které si můžete pořídit například na stránkách kvalitni-matrace.eu, vás nemusí stát hned celou výplatu, můžete si zakoupit také kvalitní, leč levné matrace za hubičku. Přitom se bude jednat o matrace na míru, pokud se tedy alespoň trošičku vyznáte, a víte, kam šáhnout. Vyberte si zdravotní matraci nejen podle velikosti, ale také podle povrchové úpravy, tloušťky, tvrdosti nebo počtu zón. To vše pro vás může být velmi důležité. Jaké zdravotní matrace dnes můžete nejčastěji pořizovat?

Ortopedická matrace

Ortopedická matrace je určena pro ty lidi, kteří trpí na bolesti nejrůznějších tělesných partií. Nejedná se pouze o záda a páteř, ale také například o celý kloubní aparát. Podstatné je, aby byla ortopedická matrace správně zónovaná. Ortopedická matrace na míru pro vás může být velkým vysvobozením. 

Antidekubitní matrace

Dalším typem zdravotní matrace je takzvaná antidekubitní matrace, kterou si můžete pořídit v různých velikostech. To ale platí pro všechny typy. Například si lze zvolit matrace 90×200, které jsou klasikou, rozměrné matrace 200×200 pro manželské postele, ale také matrace 140×200, či další velikosti. Antidekubitní matrace jsou vyrobeny tak, aby se na nich netvořily proleženiny.

Matrace pro alergiky

Alergici potřebují matraci, která je vyrobena z takových materiálů, co nevyvolávají reakce pokožky, ale také třeba dýchacích cest. Antialergické matrace nabízí výrobci a prodejci v akci, můžete si tak vybrat 1+1 matraci, kdy jeden kus zaplatíte a druhý pro vás bude zadarmo. Matrace 1+1 zdarma se vždy vyplatí, zvláště když chcete ušetřit a pořídit matraci i svému partnerovi. 

Masážní matrace

Masážní matrace nevibrují, ale jsou konstruovány tak, aby masírovaly tělo. Najdete na nich vlnky zajišťující jak větrání, tak také působení na tělesné body. Ať už si zvolíte masážní matraci 180×200 či jiný rozměr, bude pro vás velmi příjemnou pomůckou pro zdravý spánek. 

 

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS