Naberte sílu na nové matraci

Pro všechny, kteří si s příchodem nového roku dali předsevzetí, že budou pravidelně cvičit, střídmě jíst a více o sebe dbát, máme tip, jak toho snáze dosáhnout. Ke zdravému životnímu stylu totiž neodmyslitelně patří i odpočinek ve formě zdravého spánku.

 

Bez kvalitního spánku to zkrátka nejde

Kdo si myslí, že stačí spát pár hodin denně, je na velkém omylu. Spánek je pro naše tělo velmi důležitý, během něho dochází k regeneraci organismu, načerpání nových sil, energie a vitality. 

  • Množství spánku je velmi individuální, záleží na věku, fyzické kondici, zdravotním stavu, výdeji energie během dne, apod. 
  • Kvalitu spánku můžete zásadně ovlivnit jednak nastavením vhodného prostředí, ve kterém spíte (ticho, tma, teplota do 20°C, čerstvý vzduch...), a jednak správným vybavením postele, tzn. dobrou matrací a roštem. 

 

Nepodceňujte poruchy spánku

Pokud vám usínání dělá problém, často se v noci budíte a ráno se necítíte odpočatí, zamyslete se nad vaší matrací. Že vám vyhovovala před několika lety, nemusí platit i nyní. Matrace se časem sice trochu opotřebuje, ale nezměnila se vaše váha? Neobjevili se u vás zdravotní potíže s pohybovým aparátem? To všechno totiž podstatně ovlivňuje výběr nové matrace. 

 

Myslíte-li to s novoročním předsevzetím skutečně vážně, a objevují se u vás výše zmíněné poruchy spaní, zvažte nákup nové matrace. Bez pořádného odpočinku jen z těží dosáhnete vytyčených cílů. Ani za ni nemusíte dávat moc peněz, kvalitní komfortní matrace se dá pořídit již za 2,5 tis. korun. Nevěříte? Navštivte internetový obchod Matrace BEST, a přesvědčte se.

 

Oblíbená matrace Romantika je určena pro milovníky tvrdšího spaní. Nyní v akci 1+1 zdarma.

Teď je ten správný čas na nákup nové matrace

 

V tomto e-shopu najdete speciální novoroční nabídku levných matrací se slevami až 50%. O jejich kvalitu se nemusíte obávat, všechny jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů a zaručují vysoký komfort spánku. K vybraným z nich navíc dostanete jako dárek anatomický polštář zdarma.

 

Také na partnery tento obchod nezapomněl, a připravil výhodnou kolekci matrací 1+1 zdarma. Když si koupíte jednu, druhou k ní dostanete úplně zadarmo. Jsou ideální do manželských postelí, protože nabízí možnost volby tuhosti stran při zachování stejné výšky. Klidný a pohodlný spánek si tak užijete vy i váš partner!

 

Autor: Matrace BESTNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N