Aby dětem nebylo v postýlce smutno aneb dětské patrové postele pro všechny

Aby dětem nebylo v postýlce smutno, můžete jim do ní dát na noc plyšového medvídka nebo jim pořídit postýlku, kterou budou sdílet se svými sourozenci či kamarády. Patrové postele a postele s přistýlkou jsou evergreenem v dětských pokojíčcích. Jsou praktické a šetří místo. Pořiďte je i do pokojíčku vašich dětí.

Patrové postele jsou výhodné pro sourozence s podobným věkem

Patrové postele jsou samozřejmostí tam, kde sourozenci sdílejí jeden pokojíček. V případě, že místnost není příliš velká, je škoda pokoušet se do ní vměstnat hned dvě samostatné postýlky. Proto je pro sourozence s podobným věkem mnohem výhodnější variantou postel na patro, která nabídce hned dvě spaní na ploše jen jedné postele.

Dětské patrové postele ušetří místo a jsou pro děti velkým dobrodružstvím. Vhodné jsou zejména pro děti ve stejném věku. Těm totiž rozhodně nevadí spát v blízké přítomnosti toho druhého, naopak si v patrové posteli budou povídat dlouho do noci. Věřte nám, mluvíme z praxe! Postele s přistýlkou najdou uplatnění všude tam, kde na noc přijdou i kamarádi.

Patrová postel Double Vip

Už se vám někdy přihodilo, že si vaše dítě chtělo na noc pozvat kamaráda? Co jste dělali dříve? Hledali jste výmluvy, proč to nejde nebo jste na půdě hledali staré a zaprášené matrace? Popřípadě jste obětovali vaše pohodlné spaní a jednu noc jste přečkali na gauči? Žádné další výmluvy už nebudou potřeba, když dětem do pokojíčku pořídíte postel s přistýlkou. Přistýlka je praktickým řešením, pokud potřebujete uložit další dítě. Jde o šuplík, který je i s matrací umístěn pod postelí. Přistýlku vždycky vysunete nebo zasunete dle potřeby - v pokojíčku místo nezabírá.

Dětská multifunkční postel Charly

Tak či tak vždy se snažte vybírat mezi postelemi, které mají úložný prostor. Pokojík se totiž bez dětské postele s úložným prostorem neobejde. Ideální je postel jak s úložným šuplíkem, tak s odkládací poličkou. 

Autor: Eurokosik.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS