Vířivky pro aktivní odpočinek v kruhu Vašich nejbližších

Také znáte ten pocit, kdy se vrátíte večer domů a bojujete s tím, zda se ještě vydat si zaběhat, zaplavat, zároveň byste se šli ohřát a odpočinout do sauny a do toho byste svůj čas chtěli strávit s těmi, na kterým Vám nejvíce záleží a na které nemáte celý den čas? A co to všechno spojit?

Vířivé vany kombinované s protiproudem, tzv. SWIM SPA, Vám zajistí aktivní odpočinek, hydromasáž, relaxaci, a přitom si ještě můžete povídat s těmi, kteří jsou Vám nejbližší.

Vířivka v kombinaci s protiproudem

SWIM SPA je také ideálním řešením, když máte pozvané kamarády, a přece jenom byste chtěli zábavu a relaxaci spojit i s aktivním sportem. Vířivka v kombinaci s bazénem s protiproudem Vám poskytne prostor pro plavání a v druhé zóně, která bývá oddělená i teplotně, si můžete užít hydromasáž v teplé lázni. Tohle všechno Vám přináší SWIM SPA. A nejedná se o žádný kompromis. V zóně vířivé vany jsou ty nejkvalitnější trysky. Zajistí Vám kompletní masáž těla včetně hlubokých svalů a Vy můžete svůj čas věnovat sobě samým i svým nejbližším či přátelům. Všechny detaily jsou promyšlené do nejmenších podrobností. Místa k sezení či ležení jsou ergonomicky tvarovaná. Samozřejmostí jsou termokryty a izolace vířivky a bazénu pro minimalizaci provozních nákladů.

Pokud máte o SWIM SPA zájem, potřebujete znát podrobnosti, chcete vědět o všech možnostech, stavte se v showroomu společnosti SPA Studio, která se na SWIM SPA specializuje. Můžete si prohlédnout některé modely a specialisté se Vám budou věnovat a nabídnou všechny dostupné technologie a vymoženosti.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS