Splňte si svá novoroční předsevzetí a spěte zdravě!

Příchod nového roku je vhodnou příležitostí ke změně. Mnoho lidí si dává novoroční předsevzetí a slibují si, že přestanou kouřit, budou pravidelně cvičit, zdravě jíst, nerozčilovat se, apod. Pokud se i pro vás stal nový rok okamžikem pro obrat ke zdravému způsobu života, dáme vám tip, jak toho hravě dosáhnout.

Není nad zdravý spánek

Můžete zdravě jíst i pravidelně cvičit, ale abyste to všechno zvládli, musíte mít sílu a být pořádně odpočinutí. Základní a nejjednodušší formou odpočinku je zdravý spánek. Určitě jste si již sami několikrát na vlastní kůži ověřili, že bez dobrého a vydatného spánku zkrátka nic nejde. 

 

Abyste se skutečně dobře vyspali, je důležité připravit vhodné prostředí, tzn. zajistit ticho, tmu, čerstvý vzduch o teplotě do 20 °C, vhodně v místnosti umístit postel, apod. Odborných i babských rad a doporučení najdete na internetu mnoho, ovšem na prvním místě je vždy správné vybavení postele, a to vhodnou matrací, roštem a přikrývkami. 

 

Kvůli výběru matrace je nejlepší navštívit odborné prodejce 

Vybrat správnou matraci není vždy zcela jednoduché, někomu vyhovují tradiční pružinové matrace, jinému matrace z líné pěny, studené pěny nebo latexové. Co člověk, to jiné požadavky na materiál, velikost, tuhost či profilaci matrace. 

 

Abyste nemuseli trávit dlouhé hodiny u internetu, a studovat, co který materiál nabízí, jak se chová, pro koho je vhodný, atd., doporučujeme vám navštívit odborné prodejce matrací. Český výrobce kvalitních matrací pro celou rodinu Tropico má zastoupení po celé republice, takže vám stačí navštívit jeho internetové stránky, a najít toho nejbližšího. 

  • Všichni prodejci mají odborné znalosti a dokážou doporučit matraci vyhovující přesně vaším zádům. 
  • Neostýchejte se, a na matraci si v prodejně lehněte. Po pár minutách sice nepoznáte, jak se vám na ní bude spát (k tomu je zapotřebí min. 3 týdny pravidelného spaní), ale první dojem je také velmi důležitý.

Pěnová matrace Fox je nyní dostupná v akci 1+1 zdarma

Nakupte výhodněji matrace v akci

Lednové výprodeje jsou vhodnou příležitostí nakoupit matrace o něco levněji. Váš prodejce vám určitě nabídne matrace ve slevě nebo v akci 1+1 zdarma. Ty můžete využít při nákupu vybavení vaší manželské postele. Za cenu jedné získáte hned dvě partnerské matrace. 

 

Náš tip: Pokud to myslíte s novoročním předsevzetím skutečně vážně, a nechcete na novou matraci dlouho čekat, vyberte si akční matraci typických rozměrů. Výrobce matrací Tropico vám garantuje její super rychlé dodání do 4 pracovních dnů. Nechte se hýčkat zdravým spánkem co nejdříve.

Autor: Matrace TropicoNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N