Konec koupání. Jak zazimovat bazén?

Léto milují všichni. Příjemné počasí, dovolená, opalování a v neposlední řadě koupání. S podzimním ochlazením přichází konec koupací sezony a každý bazén je třeba správně zazimovat. Zimní mrazivé počasí by mohlo poškodit nejen samotný bazén, ale i bazénovou technologii. Zazimování je relativně náročný proces. Poradíme vám jak na to.

Rodinné zapuštěné bazény jsou stabilně žádané již několik let. A nic nenasvědčuje tomu, že by se situace na trhu měla měnit. Koupací sezonu totiž dokážou prodloužit i o několik týdnů. A to už se jistě vyplatí.

Zazimování bazénu je nutnost

Vlastníci zapuštěných bazénů jistě uznají, že soukromé koupání není jen radost, ale i starost. Nejdůležitější a nejnáročnější péče začíná před zimou. Pokud byste se o bazén nepostarali, způsobili byste si velmi nepříjemné problémy, které by pravděpodobně stály za nenávratným poškozením vašeho milovaného bazénu. Ačkoliv se zazimování může jevit jako hračka, opak je pravdou. Rozhodně nestačí jen vypustit vodu. Správný postup je poměrně náročnou záležitostí. Svoji roli v procesu zazimování bazénu hraje několik klíčových faktorů, v nichž se laik velmi rychle ztratí. Největším nepřítelem je led. Ve vašem bazénu dokáže napáchat paseku, která by mohla být na jaře fatální. Odbornou péči pak vyžaduje především filtrace. Na zazimování bazénu neexistuje univerzální rada, proto je nanejvýš vhodné obrátit se na specializovanou firmu.

Profesionální bazénové služby

Máte-li bazén chvíli nebo necítíte-li se na jeho údržbu, raději se obraťte na odborníky. Jedním z nich je společnost Rentmil, s níž budete mít jistotu profesionální odborné péče. Kromě toho Rentmil nabízí komplexní bazénové služby, tedy výrobu bazénů na míru a příslušenství k jejich pravidelné údržbě. Veškeré informace najdete na rentmil.cz.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N