Proč investovat do kuchyně na míru?

Budete rekonstruovat kuchyň a přemýšlíte, kde zakoupíte kuchyňskou linku? Možností je mnoho. Buď vezmete zavděk obyčejnou kuchyní, zvolíte sektorové řešení, nebo si necháte sestavit linku na míru. Poslední volba je sice zpravidla nejdražší, ovšem nejlepší. A jelikož si kuchyň většina lidí pořizuje na dlouhá léta, investice se vyplatí.

Domníváte se, že výhoda kuchyně na míru spočívá především v libovolném designu? Ano, ale to je ta méně důležitá část. Daleko přínosnější je uspořádání. Necháte-li si navrhnout linku přesně pro vaše potřeby, bude se vám v ní pohodlně vařit, spotřebiče budou na logických místech stejně jako spíž či police na hrnce. A ještě maximálně využijete prostor.

Pozvěte si odborníky

Firma Diamant koupelny & kuchyně nabízí kuchyňské linky na míru Ostrava a okolí. Je dokonalým případem společnosti, která se ke každému zákazníkovi postaví individuálně a vymyslí řešení přímo pro něj. Své služby nenabízí pouze v Ostravě, poskytují rovněž kuchyňské linky na míru Havířov. Jste-li z blízkého okolí, neváhejte a pozvěte si je domů.

Prvním krokem je totiž změření prostor a zhlédnutí okem odborníka. Ten nejlépe vyhodnotí, jak by se dala místnost využít, co by kam pasovalo či jaká barva by se do vaší kuchyně na míru Havířov hodila. Na návrhu se samozřejmě budete podílet i vy. Celou kuchyň uvidíte v podobě 3D modelu, a dokud jej neschválíte, nezačne se s výrobou.

Nedělejte kompromisy

kuchyně na míru Ostrava nemusíte dělat kompromisy, vše bude přesně podle vašich představ. Zvolíte si barvu i materiál – dřevotřísku, MDF folie či třeba lak. Odborníci vám mohou pomoci také stylizovat kuchyň do určitého stylu (např. rustikálního). Kuchyni dodají včetně veškerých spotřebičů, doplňků a vše namontují. A jako dárek navíc můžete získat láhev dobrého karibského rumu a dvě skleničky, které se stanou výbavou vašeho nového království jídla a přípravy pokrmů.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS