V čem se liší IKEA, KIKA, Sconto a Jysk?

Máte svou oblíbenou nábytkářskou firmu, kam jezdíte pokaždé, anebo vždy přemýšlíte, kam se pro novou sedačku stavíte? Přinášíme vám článek o tom, v čem se liší IKEA, KIKA, Sconto a Jysk.

Sortiment v IKEA

V Česku švédská IKEA patří mezi nejoblíbenější nábytkářské firmy. Pojí se s ní především příjemný jednoduchý design a příznivá cena. Možná právě proto si IKEA Češi, jakožto synonymum pro nejlevnější nábytek, tolik oblíbili. Založena byla roku 1943 a v Česku má prozatím 4 obchodní domy.

IKEA nabízí různé interiéry, od vybavení do obývacích pokojů, ložnic až po business prostory. Také  ale přináší například IKEA FAMILY, kde mohou zákazníci koupit také třeba ručníky nebo krabice na přenášení dobrot nebo jiných věcí. 

IKEA v dnešní době už nenabízí pouze nábytek, ale celou řadu doplňků jako jsou cestovatelské pomůcky, osvětlení, kuchyňské vybavení, koberce anebo květiny. 

Jídlo v IKEA

IKEA své zákazníky láká také na propracovaný systém snídaní, obědů a večeří, čímž své zákazníky povzbuzuje v delším nakupování. Dát si můžete také mnoho zákusků nebo pití k jídlu zdarma.

Ověřený TIP!
Pokud se chystáte nakupovat nábytek a bytové doplňky online, tak při nákupu přes cashback portál Tipli získáte část peněz z útraty zpět!

 

Jysk

Dánský Jysk je naproti Ikee maloobchodní prodejce nábytku, který byl prvně otevřen v dánském Aarhusu v roce 1979. Zákazníkům nabízí potřeby pro domácnost a v současné době najdeme ve světě kolem 2300 jeho prodejen. Stejně jako IKEA nabízí jednoduchý nábytek anebo dekorativní předměty pro interiéry. Také se ale zaměřuje na zahradu a venkovní prostory. 

Jysk se zaměřuje nejen na interiéry, ale také na exteriéry. 

KIKA 

Nábytkářská firma KIKA, jejíž ředitelství sídlí v Rakousku, funguje od roku 1973. Jejich heslo "Pod jednou střechou", slibuje velmi široký sortiment nabídky. Mimo tradiční nábytek a vybavení místností nabízí KIKA také 3D plánování v počítači, šití záclon, zapůjčení dodávky na přepravu zakoupeného zboží anebo odvoz starého nábytku.

V KIKA vám dokonce v případě zájmu zapůjčí dodávku na převoz zakoupeného zboží.

 

Sconto nábytek

První obchod s nábytkem Sconto byl otevřen v roce 1990 v Německu. V České republice najdeme v současné době 8 poboček. Sconto se zaměřuje na různé interiéry, ale také na zahradní nábytek a nejrůznější typy drobných dekorativních předmětů.

Kuchyně na míru ve Sconto

Nábytkářská firma Sconto také nabízí možnost nechat si profesionálně naplánovat kuchyni v jejich studiích. Podle vašich představ vytvoří plány, které poté prezentují v grafickém programu. Díky tomu můžete vidět, jak by vaše kuchyň v reálu vypadala.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N