Developerským projektům v Praze se v roce 2017 daří

Najít ideální bydlení v Praze není žádný med. Sídliště bývají nevzhledná, v centru je zase příliš rušno, postavit si vlastní dům znamená značné výdaje a každodenní dojíždění. Proto jsou developerské projekty, které přináší možnost bydlení v moderních, skvěle umístěných bytech, vítanou záležitostí.

Praha 5 je lukrativní lokalitou

K oblíbeným lokalitám pro bydlení se v současnosti řadí Praha 4, Praha 5, Praha 9 a Praha 10. A právě jeden z těchto vyhledávaných okresů nyní nabízí architektonicky zajímavé developerské projekty, které odpovídají trendu nízkoenergetického bydlení. O nové byty Praha 5 se zajímají jak mladé páry, tak rodiny s dětmi a starší lidé. Najdou zde totiž vynikající občanskou vybavenost, příjemné zázemí s dostatkem zeleně, které láká k procházkám i relaxaci, a vynikající dopravní dostupnost do centra. Městské parky a zahrada Klamovka jsou co by kamenem dohodil.

Bydlení v rezidenci Vrchlického vám učaruje

Moderní designově vyladěný byt z kvalitních stavebních materiálů, v němž jsou nenásilnou formou zakomponovány nejnovější technologie – to je bydlení v rezidenci Vrchlického v Praze 5. Neotřelý vzhled interiérů i exteriérů se zde snoubí s naprostým komfortem. Developerský projekt se 73 moderními bytovými jednotkami nabízí nejpopulárnější byty byty o velikostech 2+kk a 3+kk, ale i studia, jejichž obliba stále vzrůstá, a komerční prostory. Přízemní byty mají samostatné předzahrádky, nájemníci ve vyšších patrech se mohou těšit z balkónů, lodžií a teras. Prosluněné byty nejsou vším – získáte i parkovací místo s technickým zázemím.

Viladomy Zbuzany – ideální domov pro rodinu v blízkosti Prahy

Ti, kdo touží po bydlení v nádherné lokalitě prakticky v lůně přírody, a přitom potřebují denně dojíždět do Prahy, se mohou zaměřit na další zajímavý developerský projekt. Jsou jím Viladomy Zbuzany, bytový komplex 10 třípodlažních objektů pro náročné. Některé z 268 nových bytů jsou určené jednotlivcům, kteří milují luxus, ostatní jsou ideální pro větší rodiny. Projekt je koncipován tak, aby domy zapadly do okolní přírody a blízké vesničky Zbuzany. Samozřejmostí je dostatek parkovacích míst a vlastní příjezdová komunikace. Viladomy Zbuzany vám umožní uniknout ruchu velkoměsta, a přitom již za 15 minut dojedete do centra Prahy a vyhnete se všem kolonám.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS