Skladovací kontejner ochrání váš majetek

Firmy i jednotlivci, kteří potřebují uskladnit materiál, zahradní techniku, nářadí a jiný majetek, si mohou pořídit skladovací kontejnery. Jedná se o finančně dostupnou variantu, jejíž výhoda spočívá především ve snadné montáži a demontáži. Není tedy problém kontejner na zimu uklidit do sklepa či přesunout ho při předělávání zahrady na jiné místo.

Prodejem skladovacích kontejnerů je v ČR známá firma KOVOBEL. Jejich kontejnery jsou vyráběné z pozinkovaného plechu, výška může být 2,2 nebo 2,6 m, šířka je taktéž volitelná. Menší montované skladové kontejnery mají jednokřídlé dveře, ty větší jsou vybaveny dvoukřídlými. Samozřejmě je možné namontovat také okna s okenicemi či bez, dělící stěnu, regálový systém a další příslušenství. Každý si tak kontejner snadno přizpůsobí svým potřebám. A na co všechno se dá využít?

V kontejneru lze skladovat prakticky cokoliv

Montované kontejnery mohou výborně posloužit třeba jako přístřešek na dřevo, na zahradě do něj lze ukrývat také sekačku nebo jiné nářadí. Někteří lidé jej využívají jako garáž na kola, ale i čtyřkolku či auto. Pokud se kontejner vybaví bočními dveřmi pro pohodlnější vstup do vozu, dřevěnou podlahou a nájezdovou rampou, plně nahradí garáž. Navíc je možné zařídit ochranu klasickým zámkem a bezpečnostní závorou. Úplně obyčejný kontejner bez dveří a dalšího příslušenství se zase hodí třeba místo přístřešku na popelnice.

Firmy využívají skladové kontejnery především jako mobilní sklady. S kontejnery lze poměrně snadno manipulovat jeřábem či vysokozdvižným vozíkem, a tak se mohou skládat vedle sebe a na sebe. Využití najdou na stavbách, kde je potřeba uskladnit nářadí, i v autoservisech pro úschovu pneumatik.

Vydrží dlouhá léta bez údržby

Kontejner je dovezen na místo v rozloženém stavu, montáž zvládne kdokoliv. Dále už žádná údržba není potřeba. Kontejnery jsou skutečně odolné, firma KOVOBEL je na trh dodává od roku 1998 a od té doby slouží mnohým zákazníkům. O kvalitě konstrukce a možnostech využití se nejlépe přesvědčíte přímo na webu výrobce www.kovobel.cz.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS