Nechte si rychle a kvalitně zrekonstruovat byt v Praze

Sehnat kvalitní zednické práce v Praze nemusí být tak snadné, jak by se zdálo. Nabízí se jich sice jako hub po dešti, komu ale záleží na spolehlivosti, dodržení termínu a rozumné ceně, bude muset hledat pečlivě. 

Při rekonstrukci bytu či jeho části chceme mít vše co nejrychleji „z krku“, a už se věnovat jen zkrášlování nového bydlení včetně dolaďování detailů. Většinou nás ale čeká handrkování se s řemeslníky, posouvání termínů a potíže. Dodržení termínu a urychlení prací, samozřejmě ne na úkor kvality, je v tomto případě žádoucí. Vždyť kdo má možnost během rekonstrukce solidně bydlet jinde, třeba u známých či rodiny, navíc dlouho? Téměř nikdo. 

Proč rekonstruovat

Nároky na bydlení se v průběhu života mění. Jednou potřebujme vanu, později zase více oceníme sprchový kout. S malými dětmi vypadá byt jinak, než když děti nemáme. Neustále se objevují nové materiály, které usnadní život, zalíbí se nám jiná barva a odlišné řešení dispozic… Důvodů, proč bydlení pozměnit, se najde spousta. Rekonstrukce bývá zapotřebí i při stěhování.

Rekonstrukce koupelny a starého jádra

Rekonstrukce koupelen, samostatně provedené nebo jako součást proměny celého bytu, jsou oblíbené hlavně v panelákových bytech. Zbavit se starého jádra a vyměnit ho za nové zvýší úroveň bydlení i hodnotu bytu. Umakart nevyhovuje hygienicky ani svým vzhledem. Někdy proměňujeme už dříve zrekonstruovanou koupelnu do novější podoby, protože již zkrátka přestala vyhovovat vzhledem nebo parametry. V rámci rekonstrukce koupelny potřebujeme zařídit vybourání té staré, zednické práce, pokládku dlažby, rozvody, výměnu sanitární keramiky a spoustu dalších dílčích prací. Je nejlepší, zajistí-li je všechny jedna firma včetně úklidu a odvozu suti. Platit a shánět jednotlivé řemeslníky stojí více financí a především energie, zároveň to vyžaduje dobré organizační schopnosti. 

A co kuchyně?

Kuchyně je druhou nejčastěji rekonstruovanou místností po koupelně. Změna uspořádání, výměna staré linky za novou, volba lepších spotřebičů a hezčích obkladů… Vařit v novém má zkrátka své kouzlo. Všechno budeme mít prakticky po ruce, odolná pracovní deska usnadní přípravy, omyvatelné dekorativní sklo za sporákem umožní udržovat tuto plochu lépe v čistotě, úsporné spotřebiče šetří energii. Rekonstrukce kuchyní, koupelen, drobné úpravy i kompletní přestavby vám kvalitně a svižně provede firma Lotabel, a to nejen v Praze, ale i v okolních lokalitách. Nebojte se informovat o podrobnostech, abyste brzy bydleli v novějším. Hezké a vyhovující bydlení je určitě i vaším snem. 

 

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS