Spěte tvrdě i za horkých letních nocí. Pomůže vám chladivé povlečení

Rtuť teploměru už se párkrát vyšplhala nad 30 °C a to pro nás znamená jen jednu věc - začíná to pravé parné léto. Což o to, ve dne si ho u bazénu užijeme, ale co v noci? Ložnice se nedá vyvětrat, nejradši bychom ze sebe sundali i kůži a rozhodně nemáme pomyšlení na to, se ještě přikrývat. Nebo snad ano? 

Čím se v létě přikrýt?

Ideální teplota na spaní by se měla pohybovat mezi 18 až 20 °C. Jakmile přesáhne 25 °C, pravděpodobně se nevyspíte do růžova. Během tropických letních nocí vám k ochlazení pomůže povlečení. Jen je potřeba sáhnout po tom správném. Povlečení z pravé egyptské bavlny je považováno za nejkvalitnější bavlněné povlečení na světě.  Egyptská bavlna umožňuje různé úpravy, které se liší svými vlastnostmi. Pro nás je na léto klíčové ochlazení, které nám dopřeje: 

  • bavlněný satén
  • bavlněný jersey
  • bavlněný damašek
  • bavlněný batist
  • bavlněný perkál

Všechna uvedená zpracování ale neposlouží jen v létě. Převléknout peřiny do nich můžeme i v zimě. Dokonale se přizpůsobují teplotě těla, a tak v zimě zahřejí a v létě ochladí

Které bavlněné povlečení si vybrat? 

S touto otázkou nám poradili experti na spánek ze společnosti Stella Ateliers. Ze všech uvedených zpracování má nejlepší chladivý efekt bavlněný satén. Je podobný hedvábí, ale neklouže. Navíc vás překvapí svou životností a kvalitou. 

Potíte se? Spěte v perkálovém povlečení

Budíte se v noci splavení? Perkálové povlečení si zamilujete. Perfektně saje pot a přizpůsobí se teplotě vašeho těla v každém ročním období. Pořiďte si minimálně dvě, protože už nebudete chtít spát v ničem jiném. 

Připravte se na léto se Stella Ateliers

Všechny úpravy bavlněného povlečení pořídíte u českého výrobce Stella Ateliers. Převlékněte vaše přikrývky do chladivého povlečení. Vyspěte se do růžova i v tropických nočních teplotách. V bavlněném povlečení jako v bavlnce.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS