Zájemci o komerční prostory a kanceláře v Praze mají z čeho vybírat

Zatímco ještě před několika lety, kdy v Česku i celé Evropě panovala ekonomická krize, byla výstavba nových komerčních budov takřka zmrazená, dnes je situace zcela opačná. Jen v našem hlavním městě vznikne během tohoto a příštího roku celá řada nových developerských projektů.

Mít kancelář v Praze se vyplatí

Kanceláře v Praze jsou vysoce žádané. Firmy si cení dobré polohy z hlediska logistiky, blízkosti veškeré občanské vybavenosti a mnoha dalších aspektů, mezi nimiž nechybí prestiž. Kdo má adresu firmy někde v centru Prahy, má daleko větší šanci se prosadit nežli firmy, které mají kanceláře někde v malých obcích.

Stovky nových kanceláří vzniknou během 2 let přímo v centru města

Jen během letošního a příštího roku v hlavním městě vznikne skoro 450 tisíc metrů čtverečních administrativních prostor, z nichž většinu budou tvořit kancelářské jednotky. Právě pronájem kanceláří, zejména těch plně vybavených, se rok od roku zvedá. Poptávka stále převyšuje nabídku. Je proto logické, že se developeři obracejí tímto směrem.

Podívejte se na nabídku volných kanceláří k pronájmu

Aktuální nabídka kanceláří v Praze je poměrně bohatá. Přesvědčit se o tom lze na webových stránkách společnosti Prague Offices Solutions s.r.o., kde jsou uvedené aktuální administrativní budovy s místnostmi na pronájem či prodej. Namátkou se jedná třeba o Palmovka Open Park, kde vznikne téměř 26 tisíc m2 pronajímatelných ploch, a to včetně kancelářských jednotek. Další prostory najdete pro pronájem kanceláří v Praze 4 v administrativní budově Prime Office Building, kde je více než 7 tisíc m2 kancelářských ploch, nebo v budově Trimaran s více než 18 tisíc m2 kanceláří. Díky atraktivní lokalitě a blízkosti pražské magistrály se i o toto místo očekává velký zájem ze strany podnikatelských subjektů. Nové kancelářské objekty ale rostou prakticky v každé pražské čtvrti.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N