Novinky: skvělá minimalistická kuchyně, růžové WC, designové LED svítidlo.

Nová inspirace na InHaus.cz. Zaujal nás kachlový sporák, který by byl ozdobou každého stavení. Vyznavačům minimalismu nabízíme pohled na moderní bílou kuchyni s nerezovými spotřebiči, milovníkům růžové květinové obklady v koupelně. Nadchl nás romanticky laděný interiér s krásným dřevěným stolem, vnitřní bazén a mnoho dalšího. Ostatně, posuďte sami.

 

Stylishrooms: minimalistická kuchyně

Jednoduchá minimalistická kuchyně na míru zaujme svou designovou čistotou a současně praktičností.  Nerezové spotřebiče jsou pomyslnou třešničkou na dortu. Další kuchyně hledejte zde.

 

Ateliér bytový architekt - Jídelní stůl

Moderní jídelní stůl doplněný průhlednými židlemi skvělého designu dodává prostoru na lehkosti.

 

Bazén

Vnitřní bazén úzce navazuje na obytný prostor, který je oddělen skleněnou stěnou. S modrou vodní hladinou perfektně ladí šedý obklad v místnosti. Velká fotogalerie bazénů pro vaši inspiraci.

 

OScom: Designové LED svítidlo MAXlight Apple

Stropní futuristické svítidlo vybavené nejnovější LED technologíí, velký kruh je osazen 34 LED zdroji. 

 

gadesign: Skříň s levandulkou

V poslední době oblíbený motiv levandule se promítl i do návrhu předsíně od Gabriely Novákové. Takto vyzdobenou šatní skřín můžete umístit i do ložnice či dětského pokoje.

 

gadesign: Růžové WC 

Tóny růžové dominují návrhu toalety od  Gabriely Novákové, zvolený květinový obklad vyvolává pocit svěžesti a čistoty. Další fotografie koupelen najdete v sekci Koupelny.

 

FilipBrazdil: Vánoční prostření

Starý masivní stůl s úžasnou patinou, romanticky laděný interiér, designově zajímavé odkládací stolky v pozadí, krásně prostřeno ...neskutečně útulné.

 

Studio: sezení - obývací pokoj

Moderní sedací souprava v šedém provedení krásně koresponduje s okenním rámy, velkorysý výhled a velká skleněná nádoba s červenými tulipány umocňuje celkovou atmosféru. 

 

sklomat-zrcadla: pergola zastreseni

Moderně pojaté zastřešení pergoly, dokonalá kombinace skla, kovu a kamene.

 

KamnarstviPodebrady

 Kachlový sporák byl postaven na místě původního kachlového sporáku s nožičkami. Jedna pečící trouba je pro menší domácnost dostačující. Velké plocha plotny zajistí velký poměr rychlého výkonu. Kachle na sporáku Kytičky v glazuře Medová.

 

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N