Betonová dlažba a její využití

V dnešní době si lidé pořizují venkovní dekorace i architekturu z přírodních materiálů a zapomínají na betonovou dlažbu. Není to žádná náhražka, venkovní prvky z betonu jsou elegantní, stylové a pyšní se pozitivními vlastnostmi. Za zmínku stojí také příjemná pořizovací cena a všestranné využití. Navíc se s betonovou dlažbou snadno pracuje.

Kam s dlaždicemi z betonu

Kvalitní betonová dlažba skvěle poslouží pěknou řádku let. Často ji vídáme na veřejných prostranstvích a kolem rodinných domů. Faktem je, že nemusí být jen šedá. Dokonce si ji můžete pořídit hned v několika barevných odstínech a různých zrnitostech. Samozřejmě záleží na vzhledu nemovitosti, zahrady či veřejných míst. V posledních letech se lidé zajímají o venkovní dlaždice z betonu, a to především při realizaci bazénových lemů. Jednotlivé díly olemují bazén do pravoúhlého anebo oválného tvaru. Vše padne jako ulité. Bazénové lemy Natural od Presbeton jsou impregnované, proto se neušpiní, nevadí jim ani působení vody a rozmary počasí. Toto od přírodního materiálu nelze čekat.

Jak zpestřit okolí domu

Když si pořídíte betonovou dlažbu kolem domu, budete nadšeni. Skvěle se s ní pracuje. Můžete si vymýšlet nejrůznější kombinace. Každičký chodník i cestička zahrady bude originální. Klidně popusťte uzdu své fantazii. Slaďte bazénové lemy s obrubníky a chodníky, jen tak bude vše naprosto dokonalé. Ženy si zamilují květináče všech možných tvarů a velikostí. Tyto prvky zahradní architektury vyrábí společnost Presbeton z pohledového betonu. Ať už se vám zalíbí hladké anebo tryskané modely, nikdy nešlápnete vedle. Dokonce nepotřebují přemísťovat do domu, jsou mrazuvzdorné. Za zmínku stojí stoly, venkovní lavičky, betonové sedáky i stojany na kola. Veřejné prostory nemohou postrádat odpadkové koše a skate prvky z betonu.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N