Pozvěte svou rodinu a známé na zahradu!

Jestli vám ještě chybí letní vybavení zahrady, zdá se, že jste trochu zaspali. To ale vůbec nevadí: kalendářně léto začíná až za pár dní a až teď, když venku pálí sluníčko, skutečně vidíte, co všechno potřebujete.

Vyžeňte děti od počítače

Trávit letní prázdniny u svých elektronických hraček by děti rozhodně neměly. Léto je ideální čas družit se s rodinou, sezvat na zahradu příbuzné, přátele a jejich děti a zorganizovat pořádnou zahradní párty. Ale jak zařídit, aby děti pobyt venku bavil? Na zahradě, kde mají mít děti možnost řádit, by určitě neměla chybět trampolína . Dnes se již nejedná ani o tak drahou záležitost a uvidíte, že se na ní nakonec pobavíte i vy. Při výběru hlavně dbejte na to, aby trampolína disponovala ochrannými prvky – zejména dostatečně vysokou ochrannou sítí. Nespoléhejte na to, že si děti „dají pozor“! 

Udělejte si prostor pro relaxaci

Ať budete na zahradě trávit čas jen v úzkém kruhu rodinném, nebo sezvete rodinu včetně babiček a dědečků, určitě se vždycky najde někdo, kdo si bude chtít v horku odpočinout. Nebo třeba jen prostě posedět s kytarou večer u ohně nebo při grilování. Tak jako tak volte kvalitní zahradní nábytek, od kterého vás nebudou za chvilku bolet záda. Dobře vyrobený stolek s židličkami navíc může až překvapivě vaši zahradu rozjasnit.

A pokud se zrovna nechcete na zahradě opalovat a nemáte žádné vzrostlé stromy, pod které se schovat, pořiďte si zahradní slunečník. Volit můžete mezi různě vysokými a širokými kusy, které bývají ukotveny v podstavci. Plastové držáky bývají plnitelné vodou, jsou relativně levné a snadno je převezete. Žulové a kamenné podstavce však udělají mnohem větší parádu.

Zbývá vám ještě na zahradě prostor? Výborně! Část ho můžete využít na letní partičky pétanque nebo kroketu, další část směle využijte k rozšíření relaxační nebo herní zóny. Designově výborně vypadají kryté zahradní houpačky. Zatímco vy se v nich rádi prospíte, vaši potomci se na nich vyblbnou, aniž byste se vůbec museli zvednout od čtení novin nebo opalování. Zabijete tak dvě mouchy jednou ranou!

A hlavně si užijte rodiny a známých, na které celý rok nemáte čas. Léto je nakonec vždycky tak krátké!

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N