Jste šetrní k přírodě?

​Pokud patříte mezi osoby, které si plně uvědomují důležitost ekologického chování v běžném životě, stalo se jistě vaším standardem třídění odpadu, šetření vody nebo třeba úspora energie. Ekologičtí ale můžete být i při úklidu domácnosti. Každá pomoc se počítá, a i když se může zdát, že se jedná o kapku v moři, příroda to ocení.

Při výběru domácích spotřebičů hleďte na ekologičnost výrobku. Společnost Electrolux vyvinula modely s přívlastkem „GREEN“, které už svým názvem napovídají, že jsou k životnímu prostředí přátelské. Některé vysavače se vyrábějí až ze sedmdesáti procent z recyklovaných plastů. 

Tip na ekologicky založeného pomocníka v domácnosti:

 Vysavač ZUOGREEN+ z řady UltraOne je vyroben ze 70 % z recyklovaného plastu a neobsahuje jediné procento PVC. Na konci jeho životnosti tak lze recyklovat celých 92 % spotřebiče. Navíc i obal je vyroben ze 100% recyklovaného materiálu.

 

Podíváme-li se na spotřebu energie, rozdíl mezi vysavačem UltraOne Green a běžným vysavačem o příkonu 2100 W je nesrovnatelný. UltraOne Green totiž spotřebuje o 65 % méně energie. To je pouze jeden z mnoha důvodů, proč je UltraOne Green úplně prvním vysavačem Electrolux s energetickým hodnocením třídy A.

 

Nikdy není pozdě se začít chovat ekologicky!

 

O společnosti Electrolux:

Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích spotřebičů, který si zakládá na perfektní znalosti potřeb svých zákazníků a úzké spolupráci s profesionály. Nabízí promyšlená a inovativní řešení pro domácnosti i profesionální kuchaře. V nabídce naleznete nejen velké spotřebiče, jako jsou chladničky, myčky, pračky, ale také celou škálu produktů v kategorii malé spotřebiče, např. vysavače, roboty, mixéry, šlehače, čističky vzduchu a klimatizace, produkty péče o prádlo a další malé spotřebiče.

Pro více informací navštivte: www.electrolux.cz nebo http://group.electrolux.com

 

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS