Moderní LED osvětlení

Do našich životů téměř každý den vstupují moderní technologie. To, co se před několika lety zdálo jako čistě teoretické, se dnes již běžně používá v praxi. Nejinak je tomu také s LED technologií. Zpočátku se používala v elektrotechnických zařízeních (monitory, televizory, displeje) a dnes se postupně uplatňuje i v jiných oblastech života.

Každý rok se na trhu objevují desítky nových produktů využívajících tuto technologii. Samozřejmě se stále více populární stává i LED osvětlení. Toto energeticky úsporné řešení je šetrné k životnímu prostředí, což má z důvodu relativně vysokých cen elektrické energie v Česku důležitý význam. Je dobré si uvědomit, kolik můžete ušetřit pomocí LED zdrojů a svítidel namísto tradičních žárovek. Samozřejmě má taková výměna opodstatnění v místech, kde svítíme poměrně často a dlouho.

Výhody LED osvětlení:

  •      úsporu elektrické energie s vysokou účinností,
  •      dlouhá životnost LED zdrojů,
  •      plný výkon světla okamžitě po zapnutí,
  •      v mnoha případech možnost výběru barvy světla,
  •      menší výdej tepla (tradiční žárovka vydává velké množství tepla).

Výrobce LED osvětlení Maxlight přichází v sezóně 2014-2015 se zajímavými novinkami v kategorii nástěnných, závěsných a stropních svítidel. Většinou se jedná o subtilní osvětlení v bílé barvě nebo chromu.

 

Autor: Osvětlení-svítidla.comNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N