Co s hromadou suti při rekonstrukci?

Rekonstrukce je obvykle radostnou událostí až ve chvíli, kdy vidíte, jak vám něco nového vzniká pod rukama. Momenty, které jí předchází, ale příliš veselé nejsou. Nejdřív je potřeba zbourat to, co bylo, a zbavit se odpadu. Kam se vší sutí a nepořádkem?

Suť ze stavebních úprav přijímá většina sběrných dvorů, ale raději si zjistěte, zda je to případ i toho ve vašem místě bydliště. Zpravidla se tam můžete zbavit i starých elektrospotřebičů, plastu, papíru, kovu a podobně. Množství je ovšem omezené, a když přivezete více, budete platit. Spousta lidí navíc nemá jak hromadu suti do sběrného dvora dopravit. S malým vozíkem by se muselo jet desetkrát, a to už je pak lepší pozvat si odborníky na odvoz suti.

Firma přistaví kontejner a pak ho odveze

Firmy nabízející odvoz odpadu a suti jsou pro tyto činnosti vybavené. Disponují jak nákladními vozidly, tak kontejnery, které jsou schopné přistavit vám k domu. Kontejner si naložíte buď sami, nebo si zaplatíte nakládku (technikou či ručně) a nic dalšího už není vaše starost. Firma má povolení nakládat s odpadem a co s ním udělá, je už jen v její kompetenci. Po skončení prací zpravidla dostanete tzv. potvrzení o převzetí odpadu ke zneškodnění, které je potřebné pro kolaudační rozhodnutí.

Vše zvládnete vyřídit ještě dnes

Pokud si objednáte odvoz suti v Praze z http://www.odvoz-sut.cz, kontejner vám bude po Praze přistaven co nejrychleji, většinou do dvou hodin od objednávky. To znamená, že se odpadu zbavíte ještě dnes a budete moci pokračovat ve stavbě či rekonstrukci. Daná firma je schopná zajistit odvoz suti a odpadu z vyklízení, zahrad i demolice. Na množství vůbec nezáleží, telefonicky se domluvíte a podle toho vám zašlou vyhovující vozidlo a kontejner. K dispozici mají také kontejner široký jen 1,2 m, který se vejde i do stísněných prostor. Ceny se odvíjí jak podle velikosti kontejneru, tak dle typu odpadu. U menšího množství (3 m2) se pohybují kolem dvou tisíc korun.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS