Sedací botník jako praktické vybavení předsíně

Při vybavení předsíně je důležité nezapomenout na ty nejdůležitější věci, jako je věšák na kabáty a botník. Možností zařízení existuje celá řada a zrovna sedací botník představuje multifunkční využití prostoru. Co všechno nabízí a jaké jsou další důležité body při zařizování vstupní haly? To se dozvíte v tomto článku. 

Volba správného botníku

Většina vstupních místností má tu nemilou vlastnost, že nabízí poměrně málo prostoru. Zároveň se však má jednat o místo, kde budete nechávat své boty a vrchní oblečení, jako jsou bundy a kabáty. Kam to tedy všechno dát? Řešení spočívá ve správně zvoleném nábytku. Může se jednat o jednoduché háčky na stěnu pro pověšení kabátů, pod kterými umístíte menší sedací botník. Další často využívanou, i když na instalaci obtížnější, variantou jsou vestavěné skříně. 

Praktické i stylové zároveň

Zařízení vstupní místnosti by mělo mít i své osobité kouzlo ladící se zbytkem bytu. Skloubení praktických vlastností s estetickými kvalitami může být poměrně složité, ale při volbě správných kousků nábytku a s trochou kreativity se vám to jistě povede. Velmi dobře funguje například sedací botník. Ten se dá pořídit v různých barevných variantách a kromě příjemného vzhledu nabídne rovnou dvě funkce. Úložný prostor na boty je doplněn o vrchní čalouněný sedák pro snadné nazouvání bot. 

Dobře vybavená předsíň

U dobře vybavené předsíně pracují všechny prvky společně. Nábytek na sebe ideálně navazuje a co nejlépe využívá prostorové dispozice bytu. Barevná sladěnost je příjemným bonusem. Pokud chcete výsledek pozvednout ještě o další úroveň a pomoci místnosti získat útulný nádech, nezapomeňte na dekorace. Svou práci skvěle zastane pěkný obraz či stylové nástěnné hodiny. Mnoho lidí jistě ocení i zrcadlo. Každá pořádná předsíň by zkrátka měla být zařízená tak, aby vám v ní nic nechybělo a uskladnění věcí bylo jednoduché a snadné.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N