Skladové regálové systémy z české výroby

Hledáte kvalitní regálové systémy do skladu? Firma L. L.TRADE s.r.o. nabízí poctivé regály z české výroby, které jsou dostatečně pevné, vzájemně kompatibilní a vypadají hezky. Nechte si vyrobit regály na míru, mohou být bytelné kovové nebo klasické dřevěné. Řešení se najde nejen pro sklady, ale také haly, dílny, garáže a prodejny. Mezi velké výhody těchto systémů patří nízká cena oproti zahraničnímu sortimentu, snadná montáž, kterou zvládne i začátečník, jelikož sestavy jsou bezšroubové, a tak se s nimi velmi jednoduše pracuje. Pokud si však netroufáte nebo nemáte dostatek času, objednejte si zboží včetně montáže.

Skladové regály pro široké využití

Pro kompletní vybavení skladu, haly, garáže a dalších prostor se vždycky najde řešení pro skladování jakéhokoliv materiálu či zboží. Kvalitní skladové regálové systémy jsou vhodné pro uložení potravin, stavebnin, nářadí nebo pneumatik, vždy lze navrhnout tu nejlepší regálovou sestavu. Nemusíte mít obavy, všechny skladové systémy jsou maximálně bezpečné a splňují náročné evropské normy a předpisy. Bezpečnost na pracovišti je v tomhle ohledu zaručena! V nabídce naleznete mnoho rozměrů, ale není problém nechat zhotovit produkt na míru vašim potřebám. Police mají vysokou nosnost, a to od 150 kg až po 5 tun, záleží na vybraném typu regálu. Pro lepší manipulaci v prostoru je možné zvolit mobilní sestavu s kolečky.

Další typy regálových sestav 

Kromě sestav do skladů si můžete pořídit také lehké skladové regály, ty se používají běžně jako mezisklad před prodejnou. Pro uskladnění palet, např. se stavebním materiálem, jsou v nabídce paletové regály o různých rozměrech a nosnostech. V případě potřeby není žádný problém jakoukoliv sestavu rozšířit o další moduly a prvky. Firma L. L.TRADE s.r.o. má v prodeji rovněž atraktivní regály do prodejen, dále nabízí stojany, pulty, vozíky, vitríny a celou řadu různých doplňků pro vaši prodejnu nebo sklad, to vše za velmi příznivé ceny. Více informací najdete na webových stránkách www.l-ltrade.cz.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS