​Zdravější grilování díky RBS technologii + soutěž

Moderní technologie, kterými grily značky Campingaz disponují, nabízí kromě skvělé chuti i dobrý pocit z toho, že to vašemu zdraví neublíží. Pokud rádi grilujete a zároveň patříte k vyznavačům zdravých pokrmů, gril s technologií RBS je pro vás tím ideálním spojením. Veškeré grily s RBS, Radiant Burner System, disponují ojedinělou technologií keramických hořáků, které jsou umístěné po bocích grilovací vany a zaručují zdravější přípravu jídla, neboť šťávy z pokrmů neodkapávají na hořáky, a tuk se tak nepřipaluje. Dopřejte si klidně luxus a zapomeňte na přepálené pokrmy například s plynovým grilem  3 Series RBS® L. 

Patentovaný systém hořáků ve spojení s rozptylovačem tepla umístěnými ve spodní části grilovací vany umožňuje to nejvýkonnější grilování při rovnoměrném dosažení teploty mezi 250° až 300°C  po celé grilovací ploše. Díky vhodnému umístění hořáků je používání grilu téměř bezúdržbové s dlouhou životností. Jednou z výhod tohoto grilu je bezesporu jeho všestranné využití, a to zejména díky roštu Culinar Modular System, který zvyšuje možnosti grilu.  Stačí vyjmout prostřední oválnou část litinového roštu za vámi požadované příslušenství. Přejete si upéct vynikající italskou pizzu? Stačí použít pizza kámen. Pokud dáváte přednost asijské kuchyni, určitě si oblíbíte wok pánev a pokud jste milovníkem španělských delikates, můžete použít širokou pánev na paellu. V nabídce je celá řada příslušenství, a to včetně pečícího stojanu na drůbež.  InstaClean™ systém je další předností umožňující vyjmutí jednotlivých dílů grilovací vany a jejich umývání v myčce. Pro lepší manipulaci má čtyři otočná kola, boční stolky a úložný prostor s dvířky, teploměr, elektronické zapalování a vyklápěcí rošt pro pozvolné grilování a ohřívání.

Víte, že ideální teplota pro ten nejlepší výsledek grilování je kolem 250°C? S tímto grilem si to hravě ohlídáte. 

Soutěž o párty gril Campingaz

Vyhrajte s Campingaz Party Grill® 200 přenosný vařič

Nezbytný společník na kempování Party Grill® 200! Tento kompaktní přenosný vařič nabízí celou řadu možností využití jako například gril nebo klasický vařič. Díky odnímatelným nohám a uzamykatelnému víku ho lze snadno přepravovat a skladovat – vejde se i do batohu. Je kompatibilní s kartuší Campingaz CV Plus, která může být odpojena a znovu připojena, i když není prázdná. Piezo zapalování Vám umožňuje snadné zapálení, ať jste kdekoliv.

 

Soutěžní otázka: V čem je výhoda unikátní technologie RBS (Radiant Burner Systém), kterou u svých grilů nabízí značka Campingaz?
Odpověď: 
Email:

Více informací: www.campingaz.com/cz 

Pravidla soutěže: Campingaz Party Grill® 200 přenosný vařič vyhrává ten soutěžící, který vloží svou odpověď jako padesátý v pořadí a uvede správný e-mail s správnou odpověď. Cele znění pravidel zde.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS