Kvalitní anhydritovou podlahu můžete mít ještě dnes

Chcete mít kvalitní, levnou a rychle položenou podlahu ještě dnes? Pak se pusťte do pokládky anhydritové lité podlahy, nebo si ji nechte položit specializovanou firmou. Dnes položíte a zítra už na ní můžete tančit. Anhydritové podlahy se hodí do všech typů interiérů, ať už nových, nebo zrekonstruovaných. Lité poklady se skvěle vyjímají v bytech, rodinných domech i veřejných a komerčních budovách, kde se počítá s vyšším pohybem osob.

Lité podlahy pro podlahové vytápění, do rodinných domů a bytů

Pokud uvažujete o podlahovém vytápění, anhydrit je skvělou volbou pro budoucí podlahu se zabudovaným topením. Lité podlahy se rychle a snadno prohřejí a vyznačují se ideální tepelnou vodivostí. Klasické betonové podlahy jsou na ústupu. Jejich roli výtečně zastupují jiné materiály. Anhydritové lité podlahy se označují také jako sádrové. Jsou složeny ze směsi na bázi síranu vápenatého promíchaného s vodou, pískem a dalšími materiály. Certifikovaná receptura anhydritového samonivelačního potěru Anhyfast 20,30 MPa od společnosti Anhypodlahy s.r.o. obsahuje nejkvalitnější suroviny s dlouhou životností a rychleschnoucím účinkem.

Výhody anhydritu oproti betonu

V porovnání s betonem má anhydrit mnohá pozitiva navíc. Samonivelační potěr zaručuje rovnoměrné rozprostření s hladkým a pevným efektem bez dilatačních spár a je možné na něj položit jakoukoliv podlahovou krytinu. Realizace pokládky netrvá ani 24 hodin a je nenáročná na použití fyzické síly. Následující den od pokládky se po podlaze může chodit a za 4 až 5 dní je možné ji zatížit nábytkem, kobercem a podobně. Položením anhydritové podlahy se rovněž vyhnete zdlouhavému a nepříjemnému úklidu prachu a nečistot, žádné totiž nevznikají. Nabídka litých podlah, podlahového vytápění stejně jako materiálu pro podlahářské firmy, anhydritové podlahy – ceník a podrobné technologické údaje jsou na webových stránkách anhypodlahy.cz.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS