Světla ve světě designu

Design hraje v našich životech stále větší význam. Proto nesmí chybět ani v osvětlení. Výroba designových světel už není jen o designu. Je také o schopnostech a možnostech porozumění tomuto umění.

Prvotřídní design včetně těch největších detailů je obrovskou předností osvětlení. Zpestřením interiérů a exteriérů si vytváříme prostředí, kde se nám lépe žije, daří a pracuje. Jsme také pozitivnější a nabití energií.

Není žádným tajemstvím, že je to právě světlo, které zpříjemňuje náš život. Navíc dostatek správného osvětlení v domácnostech hraje důležitou roli v naší psychické pohodě. 

 

Recept na štěstí: Vyzdobte si domov designovým osvětlením a budete se cítit šťastnější. Samozřejmě nic se neděje jen tak bez našeho přičinění. Pro opravdu spokojený život je přeci jen potřeba přiložit ruku k dílu. Avšak s kvalitním osvětlením máte zčásti vyhráno. 

 

Skutečnými umělci jsou samotní návrháři společnosti Marset, kteří navrhli unikátní stolní lampičku Follow me. Díky své velikosti a jednoduchému vzhledu je ideální jak do interiéru, tak také exteriéru. Dubové držadlo umožní lampičku přenést kamkoli, kam, zrovna potřebujete. 

Lampičku tvoří stínítko, které lze naklopit a přizpůsobit účelu používání. Stínítko je vyrobeno z bílého polykarbonátu. LED zdroj lampičky můžeme „stmívat“ do tří úrovní. Přenosná, nabíjecí lampička je vhodným doplňkem do dětských bunkrů, domů na stromech, pomocníkem při stanování či pro navození romantické atmosféry pro společné chvíle pohody. 

Follow me je unikátní stolní lampička, kterou najdete v sortimentu designových světel společnosti Light Works. Odborníci společnosti Light Works se zabývají každým požadavkem individuálně a vždy rádi poradí. 

Mimo katalánské značky Marset najdete v sortimentu společnosti také další značky světových návrhářů. Specializace Light Works na jedinečný design s kvalitním zpracováním je patrná na první pohled také v Showroomu na Praze 4

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS