Montované domy umožňují bydlet už za 3 měsíce

Častý problém se stavbou nového rodinného domu bývá v tom, že než se do něj můžete nastěhovat, trvá to klidně i 2 roky. Zvláště tehdy, stavíte-li si jej svépomocí, případně na každou část výstavby najímáte jinou firmu. Z hlediska časové úspory, ale i z mnoha dalších důvodů je praktičtější objednat si montovaný dům na klíč.

Popularita montovaných domů prudce stoupá

Montované domy jsou velmi populární zejména v anglosaských zemích, kde mají velkou tradici. V posledních letech se ale právem dostávají stále více do popředí i v tuzemsku. Jedná se zejména o nízkoenergetické dřevostavby na klíč, které následně svým majitelům šetří náklady na provoz, neboť není potřeba vynakládat zbytečně velké množství energií na jejich vytápění.

Díky stavebnicovému systému je výstavba mimořádně rychlá a bezproblémová

V případě montovaných domů na klíč je zásadní, že zkušená firma dokáže dům rychle postavit a uvést v život. Bydlíte do 3 měsíců od vydání stavebního povolení. Je to dáno zejména tím, že se používá takzvaný stavebnicový systém, který celou výstavbu razantně urychluje. Oceníte ale rovněž minimální papírování. Žádné podepisování desítek dokumentů a smluv, stavební firma za vás dokonce vyřídí i všechna potřebná oprávnění a povolení na úřadech.

Navštivte vzorové domy a poznejte kouzlo montovaných staveb

Výstavbou moderních dřevostaveb na klíč se v tuzemsku zabývá společnost J. Group. Garantuje maximální rychlost výstavby, přičemž využívá zmíněného stavebnicového systému. Jednotlivé díly sama vyrábí na špičkových strojích. Výsledkem jsou stavby, které mají nízké náklady na provoz.

O tom, jak dobře se dá bydlet v montovaném domě, se můžete sami přesvědčit. Máte možnost si prohlédnout vzorové domy, v nichž už bydlí jejich majitelé. Ti vám rádi zodpoví všechny otázky ohledně kvality bydlení, nákladů na provoz či samotného průběhu výstavby. Získáte tak dokonalý přehled o tom, jaké možnosti dřevostavby na klíč nabízejí.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS