Nový interiér do bytu

Koupili jste si nebo pronajali nový byt či dům? S touto příjemnou změnou Vás čeká stěhování, zabydlování a také volba nového interiéru. S tímto nelehkým úkolem Vám však mohou pomoci odborníci. Jaro je spojené s novými začátky a tento čas je vhodný i pro změnu stávajícího vybavení bytu či domu. Využijte tento čas pro výběr praktické vestavné skříně, která Vám usnadní bydlení.

Jak vybrat nábytek

Největší položkou rozpočtu při pořizování bydlení bývá koupě nábytku. Jedná se o investici na několik let dopředu a její výběr a nákup se nesmí podcenit. Nábytek zároveň musí splňovat několik náročných požadavků dle umístění v interiéru. Nejlepší úložné prostory nabízejí vestavěné skříně, jejichž samozřejmostí je moderní vzhled a kvalitní materiál. Důležité při nákupu vestavěné skříně je být rozhodnutý, k čemu bude skříň určená. Pokud do skříně plánujete ukládat pouze oblečení, doporučujeme využít doplňků do vestavěné skříně. Díky nim bude vždy uklizená a přehledná. 

Největší výhodou vestavěných skříní je, že umožňují využití výšky pokoje a podle volné obytné plochy si můžete zvolit šířku i hloubku skříně dle velikosti prostoru v místnosti. Při nákupu nové vestavěné skříně je vhodné vše nejprve naměřit a udělat si nákres. Vestavěnou skříň si můžete dokonce zkusit navrhnout v 3D návrháři. Profesionální odborníci s Vámi tento návrh upraví a můžete si tak být jistí, že Vaše nové bydlení bude funkční, praktické, designové a při tom i podle vašich představ.

Kam umístit nábytek na míru

Mezi velké přednosti vestavných skříní patří jejich variabilita. Tyto skříně můžete umístit téměř do všech místností. Skříň je ideální řešení úložného prostoru do ložnice, obývacího pokoje, předsíně, dětského pokoje nebo k vytvoření speciálního úložného systému v šatně. Při výběru skříně do dětského pokoje doporučujeme nechat dostatek volného místa na rychlé uložení plyšových hraček, autíček, panenek nebo i oblečení.

Při nákupu skříně na míru, která bude sloužit k ukládání oblečení, pořiďte také doplňky, které usnadní orientaci. Budete mít vše přehledně srovnané a organizované. Do vestavěné skříně můžete umístit šatní tyče na ramínka s oblečením, výsuvné police, drátěné košíky a mnoho dalšího. Provozní a úklidové pomůcky můžete umístit do vestavěné skříně v předsíni. Na vestavěnou skříň můžete umístit prostorné zrcadlo, které opticky zvětší prostor místnosti. Každá žena ho především ocení, protože si zde dobře prohlédne svůj outfit. Pánové by měli mít ve skříni dostatek šatních tyčí pro umístění ramínek s košilemi a také kravatovníky. 

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS