Klimatizace mobilní dokážou ovládat i starší osoby a ženy

Klimatizace mobilní mají nespornou výhodu oproti stabilním tepelným nebo ochlazujícím tělesům v tom, že se dají přenášet a nejsou nikterak vázané na vnější zdroje. Mohou být směle využívány v panelových i cihlových bytech, kamenných chalupách i dřevěných chatách. Záleží na každém zájemci o tento typ klimatizace, jaký potřebuje výkon, velikost a kolik je za zdroj ochoten zaplatit.

Výhodné období pro pořízení klimatizace mobilní

Pravdou je, že ani před začátkem letní sezony nerostou ceny klimatizace mobilní nijak dramaticky vzhůru, ba naopak. Internetová prodejna ventilátory-shop.cz přichází se zajímavými slevovými a akčními nabídkami. Nejprodávanější mobilní klimatizace z uvedeného obchodu jsou značek Sakura a Daitsu, jejichž cena se aktuálně pohybuje okolo deseti tisíc korun. Což je v porovnání s jinými obchody a produkty velice výhodné.

Výhody mobilních klimatizací

Podívejme se podrobněji na některé důležité funkce, jimiž oplývají vyjmenované klimatizace mobilní. Pro spotřebitele je důležitým vodítkem, zda je jednotka správně používána, digitální displej. Na něm jsou tlačítka například pro volbu dané funkce, zvýšení či snížení teploty, kontrolka režimu odvlhčování i čas pro naprogramovaný chod. Klimatizace se dá ovládat buď s pomocí dálkového ovladače, jenž je její součástí, anebo přes dotykový displej. Podstatnou součástí klimatizace mobilní jsou rukojeti po stranách a kolečka, s jejichž pomocí lze zařízením snadno manipulovat. Přesuny zvládnou i starší osoby nebo křehké dívky.

Pravidelné čištění filtru pro bezproblémový chod 

Před mřížkou klimatizace se nachází vysouvací filtr pro zachycování prachu a drobných částeček. Doporučuje se pravidelné týdenní čištění filtru, díky čemuž zůstane zachována dobrá funkčnost klimatizace. Vyčištění dokonale provedeme s pomocí vysavače, anebo umytím v teplé vodě.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS