Rekonstrukci svěřte odborníkům

Každý to určitě zná, stěhujete se do nově koupeného bytu, nebo si potřebujete předělat svůj starý byt, protože vám nevyhovuje. Před sebou máte dlouhou cestu a plno náročných úkolů. Nemusíte být ale na to sami, na kompletní rekonstrukci si můžete najít firmu, která vám poradí a ušetří spoustu času. Díky tomu, že se pohybují v oboru, vám mohou poradit různé nejnovější vychytávky, které jste dosud neznali.

Co s tím

Kompletní rekonstrukce bytu je vždycky náročný projekt, na který potřebujete hodně času, nápadů a také inspirace. Nejjednodušší je sednout k internetu a podívat se, jaké jsou aktuální trendy. Sepište si, co by vám ve vašem bydlení vyhovovalo, z čeho nechcete slevit. Pokud máte byt zatím úplně prázdný, vezměte křídu a nakreslete si na podlahu nábytek nebo nové stěny. Říká se, že až při druhé rekonstrukci víte, co jste u té první udělali špatně. Nachoďte si cestičky, aby vaše rekonstrukce bytu byla příjemná hlavně pro vás. Sami jste také zvyklí na určité pohyby a návyky, které si přenášíte do nového bydlení. 

I do malého bytu umístíte cokoliv

Velké prostory k bydlení jsou pro vás jednodušší pro plánování, oříšek nastává v malých prostorech. V takovém případě je lepší myslet na kuchyně na míru, protože ne všechny katalogové nabídky odpovídají vašim rozměrům. Pro lepší představivost je dobré sednout si s odborníkem, nechat si od něj poradit a nakreslit si 3D vizualizaci. V bytě pak můžete použít krabice, abyste si dokázali představit, jak se budete v kuchyni orientovat. Na to samé myslete i u rekonstrukce koupelny. První základní myšlenka je ta, jestli chcete koupelnu společně se záchodem a jestli preferujete vanu, či sprchu. Pokud jste limitovaní místem, nechte si poradit, jak správně zrekonstruovat bytové jádro, aby vaše představy dostaly reálné obrysy.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS