Prodloužené povlečení je v kurzu

Spánek, to je relax, na kterém by si každý měl dát záležet. Ložnice je místo, kde by se každý měl cítit příjemně a pohodlně. Je to místo, které je vyčleněné odpočinku po náročném dni, setkávají se tu intimita a lenošení o víkendu spolu s dováděním s dětmi. Proto by každý měl pečlivě dbát na to, jaké vybere nejen zařízení, ale také přikrývky a povlečení, pod kterým se bude cítit jako ve svém pelíšku.

Co pro dlouhány?

Každý má odlišné nároky a v poslední době začalo být velmi oblíbené prodloužené povlečení, které nabízí eshop Rodinnebaleni.cz. Je výbornou pomůckou nejen pro vysoké lidi, ale i příjemným zpestřením pro ty menší. Pokud si lidé zvolí prodloužené povlečení 140 × 220, mají tu správnou délku, aby si mohli peřinu zahnout pod nohy. V takovém vyhřátém místě se správně usíná a ráno se potom rozhodně nechce vstát. Zimomřiví zase mohou díky této délce zapomenout na tlusté ponožky. Povlečení lze také vybírat na základě ročního období. V zimě se hodí klasická bavlna nebo damaškové povlečení, které má dlouhou životnost. V létě zase ocení zejména romantikové saténové povlečení, zejména pak bavlněný satén, které nestudí a je příjemný na dotyk.

Osobitý styl ložnice

Zvláštní pozornost lze pak věnovat tomu, jaký design si každý vybere pro svoji ložnici. Může to být sexy satén, po kterém mohou sáhnout ti, kteří chtějí vytvořit dojem luxusních apartmánů. Někdo dává zase radši přednost klasické pohodlné bavlně, která ale může zaujmout jemnými i neobvyklými vzory. Povlečení tak lze zkombinovat s nábytkem a doplňky a z ložnice se tak rázem stane fialový retro pokoj nebo přístavní víkendový byt. Zamilovaní mohou dát přednost francouzskému povlečení 200 × 220, pod které se s partnerem vejdou oba dva. Pokud jde o výrobce, na stránkách eshopu Rodinnebaleni.cz najdou zájemci nejen francouzské povlečení, ale také výrobky českých designérů. Záleží na vkusu každého.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N