Stavebniny se stanou vaší pravou rukou při rekonstrukci domu

S rekonstrukcí rodinného domu souvisí spousta činností, přičemž s příchodem jarních dnů se stavební společnosti pouští do renovace zevnějšků budov. V současné době jsou žádoucími požadavky zateplení, které výrazně snižuje spotřebu energie na vytápění, a kvalitní střecha, přes kterou se nedostane ani kapka deště.

Ale i interiér si zaslouží obnovu. Jestliže plánujete provádět rekonstrukci svépomocí, vaší pravou rukou se stanou stavebniny Stavimex Praha a.s., které mají dvě pobočky v hlavní metropoli. Jedna se nachází v Libni a její součástí je míchací centrum Caparol. 

Ve stavebním průmyslu narazíte na spoustu prodejců stavebního materiálu, nicméně ne vždy mají uspokojující cenovou politiku. Z tohoto důvodu jsme pro vás vybrali specialistu, jenž vás nadchne vysokou jakostí nabízeného sortimentu a adekvátními cenami. Stavimex Praha a.s. je součástí evropské sítě stavebnin BigMat, která sdružuje pouze prověřené firmy.

Sádrokarton vtiskne místnosti punc originality

Ve starých rodinných domech a bytech jsou nevyhovující i jednotlivé pokoje, a proto se budete pouštět také do přeměny interiéru. Velice využívaným materiálem v interiérech se stává sádrokarton, který se vyznačuje hned několika přednostmi. Stavimex Praha a.s. má ve svém portfoliu služeb i prodej sádrokartonu, a tak můžete veškerý materiál odebírat od jednoho prodejce, ať už zrovna nasazujete nemovitosti nový kabát, nebo měníte tvář místností. 

Sádrokarton používající se na suchý způsob vyniká lehkostí, pevností a dlouhou životností. Atraktivními vlastnostmi jsou i nižší pořizovací cena a ekologičnost. Samozřejmě se nedá použít jako nosná konstrukce. 

Bez nářadí to nepůjde

Každý řemeslník si uvědomuje, že bez příslušného nářadí se neobejde. Ve stavebnictví se používají různé pomůcky. S kvalitním nářadím, které se během práce nepokazí, půjde vše od ruky. Ještě než se pustíte do rekonstrukce, obstarejte si veškeré nástroje, abyste v polovině nějaké činnosti nezjistili, že vám chybí například tak banální věc, jako je kladivo. 

Obraťte se na specialistu Stavimex Praha a.s., jehož můžete znát i pod pseudonymem stavebniny Praha.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS