Máme pro vás 3 interiérové trendy roku 2017! Inspirujte se

Méně nábytku, sedací soupravy ve světlých nebo teplých barvách, pestrobarevné obrazy na stěnách – i tyto trendy budou v následujících měsících vévodit interiérovému designu obývacích místností.

Zatímco v minulosti měli lidé obývák zaplněný věcmi, dnes je moderní mít velký obývací prostor propojený s kuchyní bez viditelných zbytečností. Často v sobě spojuje jídelní kout, sedací soupravy pro odpočinek a zábavu, ale i pro práci. Aby všechno bylo v harmonii, je třeba nad obývákem přemýšlet do hloubky. Pokud se chystáte na rekonstrukci nebo jenom mírnou změnu vizáže vašeho obýváku v roce 2017, inspirujte se současnými světovými trendy.

 

  1. Minimalismus

Základem bude jednoduchý až minimalistický vzhled obýváku. Lidé touží čím dál více po otevřeném prostoru, který dýchá – a to i v malých bytech. Zbavují se věcí a nepotřebného nábytku, případně se snaží úložné prostory skrýt, obývák prosvětlit a dát důraz na detaily – například na sedací soupravy, která se stávají centrem veškerého dění. Neuděláte chybu, pokud vsadíte na vestavěný nábytek, který bude na první pohled k nerozeznání od stěny, a na světlé barvy. Získáte tak nejen minimalistický, ale i nadčasový design, který můžete dotvářet výraznými doplňky a barvami podle vlastního uvážení.

2. Multifunkční nábytek

Minimalismus nahrává i čím dál většímu propojení nábytku s novými technologiemi. Například sedací soupravy mohou skrývat nabíječky na chytrá zařízení, elektrické zásuvky na počítače, chladničky, reproduktory a jiné vychytávky. Díky tomuto spojení ušetříte v obýváku místo a váš životní prostor se opět o něco zvětší. Přivítají je hlavně obyvatelé malých bytů.

 

3. Pozitivní barvy

Jednoduchý a nenápadný nábytek může být využitý jako podklad pro vlastní fantazii. Roku 2017 budou vévodit teplé barvy. Takže světlý minimalistický interiér jednoduše doplníte výraznými přírodními barvami jako je žlutá, zelená, růžová a jinými odstíny, které působí pozitivně i na vaši psychiku. Jednoduchý obývák třeba dotáhnete do dokonalosti velkým pestrobarevným obrazem. Podobný účel splní i moderní tapety, které jsou charakteristické velkými, nápadnými vzory a dokáží nahradit i obrazy, případně poslouží jako falešný výhled do krajiny.

 

 

Autor:Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS