Poradíme vám, jak na zahradní párty

Každému se párkrát za život stane, že pořádá nějakou oslavu či párty. Pokud to navíc vyjde na letní období, je opravdu hloupost slavnost pořádat doma, kde se budete akorát všichni potit. Mnohem lépe uděláte, když celou párty přesunete ven. Češi navíc milují akce pořádané na zahradě. S velkou oblibou zde bylo přijato i typické americké venkovní grilování.

Před počasím se schovejte v zahradních stanech

Také mnoho firemních, kulturních i sportovních akcí se v poslední době čím dál častěji koná pod širým nebem. Vždycky je ale lepší, když se nějak pojistíte a nespoléháte na bezchybnou předpověď počasí. Každý už se určitě několikrát za život přesvědčil, že počasí je nevyzpytatelné, a i když svítí sluníčko, tak za chvíli se může strhnout obrovská bouřka. Pro takové případy je vždy lepší mít nějaké alternativní řešení. Není tedy divu, že se stále více oblíbenými stávají párty stany. Pod nimi se schováte jak v případě deště, tak i před příliš silným slunečními paprsky. 

Párty stany – komfortní přístřeší

Zahradní stany nemusíte využívat jen pro oslavy a zahradní posezení, ale zároveň je můžete použít i jako přístřeší například pro zahradní techniku, jako je gril a sekačka na trávu. Zahradní altánky se také dají využít jako přístřeší pro sušení prádla. Nabídka zahradních stanů na trhu je v dnešní době opravdu velká. Při výběru je proto důležité, uvědomit si hned několik věcí. Asi hlavní je velikost stanu. Můžete si pořídit menší stany, kam se vejde například rodina, nebo i stany pro desítku osob. Rozhodně nepodceňujete stabilitu a materiál, ze kterého je altánek vyrobený. Některé střechy jsou tak odolné, že dokonce udrží i vrstvu sněhu. To hlavně pro případ, že byste chtěli párty pořádat v zimě. Důležité je také rychlost sestavování stanu, určitě u něj nechcete strávit půlku dne.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS